Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy könnyebb csajozni, ha...

Úgy könnyebb csajozni, ha izmos a testalkatom?

Figyelt kérdés

178cm magas vagyok

78 kg

izmos testfelépítésű.

így könnyebb csajozni, vagy akár dagi is lehetnék?



2013. máj. 18. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem. en nem is szeretem azokat..
2013. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kovacsdorka. válasza:
100%
Ha jobb pasinak érzed magad tőle és nagyobb az önbizalmad, akkor igen.
2013. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de azért egy pasi legyen nálam izmosabb de a mostan pasim sem izmos mármint felsőtestre és attól még jól néz ki mert férfias teste van és így is szexi.
2013. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, így sokkal könnyebb barátnőt találnod. (Lány létemre bevallom, hogy így van)


Viszont fontos, hogy belsőre is rendben legyél, legyen önbizalmad, mert amikor már X hónapja kapcsolatban vagytok, még az alapból külsőt néző lánynak inkább a belsőd fog számítani.


17/L

2013. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem igen, sokkal könnyebb egy izmosabb fiúnak csajozni.. őszintén, nekem is azok a srácok jönnek be inkább, akiknek szépen kidolgozott a testük (persze azért nem az a túl izmos, kigyúrt alkat). De sajnos nagyon sok olyan pasi, aki tényleg jobban néz ki, már-már túlságosan is magabiztos, sőt nagyképű, lekezelő. És akkor aztán hiába ő a világ legjobb pasija, nekem nem jönne be, mert nem tetszene a viselkedése.

Úgyhogy ha túl el van szállva magától a pasi, akkor tök mindegy, hogy milyen a külseje, nekem ugyan nem kéne! És szerintem nem csak én vagyok így vele, szóval a belsődre is fektess kellő energiát, ne csak a külsődre! ;)

17L

2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

dehogyis, hizz el ugy sokkal konnyeb, hacsak nem szereted a kihivasokat, akkor maradj izmos.

KAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM kerdes amugy

2013. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolso azt meg te sem hiszed el.:Dmax nekik nem kellessz te.ne legyetek iylen ketszinuek ha nem kelletek a jopasiknak az nem az o hibajuk..
2013. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme hülyeségeket kérdezni?Szerintem teljesen nyilvánvaló,hogy nem a zsírzsákokat szeretik a nők.
2013. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Oroszka, de igen, hidd el komolyan gondoltam, amit írtam. Attól még, mert Te nem találkoztál olyan lányokkal, mint én, akiknek nem CSAK a külső számít, attól még létezünk. Én nem azt mondtam, hogy nekem nem számít a külső, nem kétszínűsködöm, bevallom, hogy egy olyan pasival nem is igazán foglalkozom, aki nem jön be külsőre. DE!: ha mondjuk valaki nagyon jól néz ki (legalábbis szerintem), és kicsit jobban megismerem, de nem tetszik a stílusa, viselkedése, akkor tényleg NEM akarnék tőle semmit. És nem azért mondom, mert nekik nem kellenék. Már volt "szerencsém" egy ilyen sráchoz, aki nagyon jól nézett ki, próbálkozott is nálam, de annyira arrogáns volt még chaten is, hogy hiába jött be nagyon, nem érdekelt, mert nem volt szimpatikus.

Ezt persze még mindig nem muszáj elhinned, csak meg akartam védeni az igazamat.:)

(84%-os voltam) 17L

2013. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nyugalom hölgyek! :D
2013. máj. 19. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!