Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Távkapcsolatos ismerkedés?

Távkapcsolatos ismerkedés?

Figyelt kérdés

Egy buliban összejöttem egy sráccal (le is feküdtünk), akivel azóta is beszélünk facebookon, sőt skype-oltunk is. Ő is és én is komolyan gondoljuk a dolgot, szóval beszéltük, hogy majd találkozunk. Csak az a gond, hogy kb. 300 km-re lakunk egymástól. :( Én nyáron amúgy szabad vagyok, mert még tanulok, de ő már dolgozik, szóval csak hétvégente lehetne találkozni. Mekkora esélye lehet ennek a kapcsolatnak?

20L, 21F


2013. máj. 19. 19:04
 1/7 anonim válasza:
0 nulla
2013. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan, szerinted ő csak heti 1x akar dugni? Dehogy is. Ott vannak a bulik...
2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de amúgy nem nagyon jár bulikba, mondom h folyton dolgozik... és látom rajta, hogy ő is komolyan gondolja..
2013. máj. 19. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor most mit érdekel a véleményünk? Mondunk valamit, azt mondod rá, hogy "de" "de".... Én nem mennék bele távkapcsba, pedig alacsony a libidóm, hát még egy szexéhes pasi. hahaha És lenne máni minden hétvégén utazgatni?
2013. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ha nem is hetente, de kéthetente biztos megoldható lenne :)
2013. máj. 19. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ha igazán komolyan gondoljátok, akkor sok esélye lehet a kapcsolatbak. ismerek egy párt, akik hasonló helyzetben vannak, mint ti, és már több mint 2 hónapja együtt vannak. úgyhogy hajrá, szurkolok nektek! :)
2013. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát anyum a barátjával 8 éve él igy: 600 km-re egymástol s megvannak :D tanácsot nem adok, de ha nekik összejött neked miért ne :D
2013. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!