Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék alfásan magabizt...

Hogyan tudnék alfásan magabiztos lenni és elhitetni ezt magammal?

Figyelt kérdés

Ugye a csajozás lényege, hogy egészséges önbizalmad legyen meg határozott, magabiztos legyél, de hát én csúnya vagyok, szar a testem is nem egy adonizsé és még alacsony is vagyok nagyon. Na már most nekem pozitívra kéne állnom agyilag, ehhez meg az kéne, hogy elhitetem az elmémmel, hogy helyes fiú vagyok és bármelyik csajt megkaphatom, meg minden csaj engem akar.

Na ez olyan hülye, idegen gondolkodás tőlem, hiszen logikailag pontosan tudom, hogy ez nem így van, stő nem egy csaj gúnyolt már ki és eddig csak a csúnya csajokna jöttem be tudomásom szerint, bár volt néha egy-két fura jel szép csajoktól is, de lehet azok csak szívattak én már azt is kinézem beléjük, mert a mai csajok bármire képesek unalmukban.


2013. máj. 20. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

sehogy ahoz hogy magabiztos légy,önbizalmad legyen ahoz kellenek sikerek az életben,ha apro sikerek is,

szoval eze egy patthelyzet,

2013. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Aleandro Del Rio válasza:
fejlesszed magadat tudatosan, élj tartalmasabb, izgalmas, "alfás" életet..változz, mert lehet!
2013. máj. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!