Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Honnan tudhatom hogy tetszek egy fiúnak? Félénk? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
7.-s vagyok és belezúgtam egy 8.-s srácba ő még csak idén jött ebbe a suliba, de év eleje óta egyre többet éreztem iránta.Nem nagyon szoktunk beszélgetni még csak egyszer-kétszer beszéltünk akkor is csak 1-2 mondatot.Viszont volt már olyan hogy oda akart jönni szünetbe csak és beijedtem, hátat fordítottam és elkezdtem dumálni valamit a barátnőmnek.Volt már olyan is hogy észrevettem hogy követett ide-oda meg hogy odajött 2 barátnőm hogy kint vár a fánál hogy menjek oda hozzá azt hittem hogy hülyülnek, de tényleg ott állt.Viszont féltem oda menni.Szoktuk egymást nézni is sokszor észre vettem hogy engem figyel, de nem jön ide hozzám nem tudom miért.Fél?vagy miért?Mindjárt ballag és rosszul érzem magam e miatt.Tetszek neki?Mit csináljak?Várjak?Vagy mi?segítsetek!14/L
2013. máj. 21. 17:20
 1/2 anonim válasza:
szerintem még várjatok 1-2 évet MINIMUM de inkább többet te babázzál még ő meg legózzon! ;)
2013. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudod vele nem tudok 1-2 évet várni mert ha most még idén nem "haverkodok" vele össze soha többet nem fogom látni.Ma meg az volt hogy beszélgettem barátnőmmel és mondtam neki hogy hogyha beszélgetnék azzal a fiúval vagy úgy történne meg hogy ő jön oda hozzám vagy oda hurcolnak a barátnőim és mikor vége lett az órán barátnőm rohant is és elmondta ezt az "ötletet" szóval holnap veszélybe leszek, de legalább beszélgetnénk:)
2013. máj. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!