Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, szerintetek mik a...

Srácok, szerintetek mik a jelei annak, ha egy homár ismerősödnek megtetszettél?

Figyelt kérdés

Én ilyen elég fura szituba kerültem, a srác nem nyomul, de az utóbbi időben valahogy közvetlenebb, amúgy évek óta ismer látásból.

Volt már valakinek hasonló élménye? Képzelődöm? Mik a "jelek"? Mit tegyek? Zavarba hoz a dolog...

(Homár srácok is írhatnak nyugodtan, sőt, megköszönném! Amúgy nem vagyok homofób.)



2013. máj. 21. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Folyton ledobja előtted a szappant.
2013. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy csak metrószexuális vagy mi
2013. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ja és az a része fix, hogy ő meleg, amúgy a normális fajtából. És huszonévesek vagyunk, útban a 30 felé, szóval már nem tinik.
2013. máj. 21. 21:52
 4/22 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha minden alkalmat megragad, hogy a közeledben legyen, megérint, ha sokat néz. De így, hogy tudja, hogy Te hetero vagy nem hiszem, hogy sokáig "próbálkozik". De mivel bejössz neki, teljesen nem tudja palástolni az érzésit.

Apropo, Te milyen jeleket észletltél?

2013. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Direkt nem akarom ide kiírni, mert akkor utána már annak a fényében fognak az emberek válaszolni, amit olvastak. Így viszont az elfogulatlan véleményekből eldönthetem, magamra ismerek-e.
2013. máj. 21. 22:07
 6/22 anonim válasza:
100%

Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de ha tényleg nem vagy homofób, akkor ne használd azt a szót, hogy homár.

Amúgy meg érdemben nem tudok hozzászólni a dologhoz, de remélem elrendezitek a dolgot. :D

2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy ennek a full ellentetje, nem vesz (próbál nem venni) rólad tudomást, mert tudja hogy hetero vagy, és ez a dolog számára tiltott. Megpróbálja elfelejteni az irántad táplált érzéseket, a vágyakat. Legalábbis én így vagyok vele.. nem akarom megbántani, de értékesnek szépnek, jónak látom... noss egyszer csak elmúlik :D
2013. máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy közvetlenebb nem biztos, hogy bejössz neki. Lehet, hogy barátként közelebb érez magához, mint eddig.


De ha mégis tetszel neki, akkor sem kell tenned semmit. Előbb-utóbb kiszeret belőled és kész.


Nem tudom, mit kell ezt túlbonyolítani.

2013. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

"Nem tudom, mit kell ezt túlbonyolítani."


Sőt, vedd elismerésnek, vagy bóknak, vagy akárminek, hogy még egy meleg srácnak is tetszel... nem a világvége. Te nem kívántál olyasvalakit, akinek nem jöttél be? Naugye...

2013. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
84%
Nos. Én szintén búza vagyok. Szerintem bejösz neki. Csak nem lép mert tudja hogy heteró vagy. De ha te tudod, hogy ő meleg és ő is tudja hogy tudod. Akkor egyszerűen mond meg. Vagy kérdezz rá a dologra. Egyébként rólam a kutya nem tudja hogy homár vagyok vagyis inkább biszex, sőt nem is gondolják. De ettől függetlenül nekem is vannak haverjaim, heterók, akik bejönnek. De meg se fordult a fejembe, hogy úgy közelítsek bármelyik felé...
2013. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!