Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha FB-n spontán rám ír egy...

Ha FB-n spontán rám ír egy ismeretlen csaj az mit jelent? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tegnap éjjel 1 fele filmeztem mikor láttam hogy egy csaj FB n like-olja a profilképem és utána rám is ír."Szia,hogy vagy,mit csinálsz?".A csajt személyesen még egyáltalán nem ismerem.Lehetséges hogy szimplán unatkozott vagy esélyes hogy "bejövök neki"?Mielőtt elkezditek hogy FB-n van az életem stb,a csajt nem ismerem személyesen és így elsőre még gyorsnak tartom kihívni valahova.



17 éves vagyok és a csaj 15.



2013. máj. 22. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak unatkozott.
2013. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ma délután hogy,rá írok,beszélgetünk és ha ezután többet nem ír rám akkor hanyagolom.
2013. máj. 22. 06:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Áramszünet,üzi máshol landolt.
2013. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"Áramszünet,üzi máshol landolt."-Valószínű.
2013. máj. 22. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:

bejösz neki egyértelmű.

csak ugy nem ír rád, főleg nem ha undorítóan nézel ki.


dumálgassatok, aztán hátha lesz valami.

2013. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
kamureg xd
2013. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
"kamureg xd"-Miért lenne kamu?
2013. máj. 22. 22:32
 8/10 anonim válasza:
49%
Hát nem akarok egy vészmadár lenni, de azért vannak pedofilok akik akár 17éves fiukat is "becserkésznek" ugyhogy vigyázz hogyha taliztok!
2013. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha majd felveszed az ismerőseid közé, jönnek a megosztásai, amivel valamit reklámoz.


Akkor legfeljebb letiltod.

De ha helyes lány, akkor egy egy próbát meegér, mert végülis az is előfordulhat, hogy tényleg bejössz neki.

2013. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem egy pedofil,van egy haverom aki személyesen ismeri a csajt.Eleve fel volt véve barátnak,szerintem pár hónapja vehettem fel.
2013. máj. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!