Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ha megismerkedtek egy...

Csajok! Ha megismerkedtek egy pasival és kiderül hogy csak a 8 általánosa van meg akkor dobjátok emiatt a pasit?

Figyelt kérdés
hülyének gondolnátok őt? az számitana valamit h majdnem letette az érettségit csak néhány vizsgája nem sikerült? vagy attól még idiótának tartanátok?

2013. máj. 22. 08:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
@10 tudod ez számukra tündérország ahol mindenki nagyon okos és intelligens, az iskola csak azért van, hogy elbutítsa az embereket! aki meg az ellenkezőjét állítja az egy szívtelen gyökér!
2013. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem CSAK idiótának tartanám...

Egy férfi tudjon küzdeni a kitűzött célokért. Ha azt is feladja, hogy az érettségit megszerezze, és beéri a nyóccáttalánossaaa', akkor még férfiként se tudok rá tekinteni.

Könyörgöm, hát mégse a Nobel-díj megszerzéséről van szó, csak egy sza.ros érettségiről. Ami ma kb. annyit ér, mint nagyanyáink korában a nyolc általános.

... és még szakmát se tud szerezni, gondolom, mert attól is csak pár vizsga választja majd el, és munkát se tud találni, mert a megszerzéséért és a megtartásáért is keményen meg kell dolgozni.



...Na szóval az ilyen töketlen pasikat megeheti a fene.

És még bele se mentem, milyen szinten ostoba lehet, ha több tárgyból is bukott, miközben valóban eleve alig pár tárgyból kell érettségizni.

Némi szorgalommal bárki össze tud kaparni egy kettest.


Aki ennyi erőfeszítésre nem képes, az jobb is, ha nem szaporodik.

2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
26%
És mi van ha nem is próbáltam meg leérettségizni, mert valami tragédia miatt hirtelen több ember helyett kellett dolgoznom és otthagynom a középiskolát??? Sokkal keményebben dolgozom mint a legtöbb főiskolás vérszívó aki huszonhárom évesen is az anyján.élősködik vagy gazdag idióta
2013. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

A képzettség, nem egyenlő a végzettséggel.

Akinek végzettsége van, nem biztos, hogy képzettsége is van.

Akinek pedig képzettsége van, nem biztos hogy van végzettsége.


Jó példa ez a városunkban van egy állatorvos, akinek van egy segédje. A segédnek nincs semmilyen állatorvosi-biológiai végzettsége, viszont amikor tanulók jönnek hozzájuk, lepipálja az összeset (latinban is), mivel a képzettségét már megszerezte az orvos mellett, meg magán szorgalomból. Szóval nem buta feltétlenül az érettségi hiánya miatt..... van cégvezető ismerősöm, akinek nincs érettségije, és ő most kezdte el esti tagozaton, 50 évesen.

Van érettségivel, meg diplomával rendelkező idióta ismerősöm is....


Beszélgetni kell vele, és kiderül egy idő után, hogy mi a helyzet.... majd dönteni.

2013. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%

#13 Csakhogy a kérdező olyan esetről beszél, amikor az ember egyszerűen csak képtelen letenni a vizsgákat. Néhány vizsga nem sikerült? Könyörgöm, összesen 5-ből kell érettségizni, maximum 6ból. Néhány nem sikerült? A fele? A 3/4e?


Te egy tragédia miatt félbehagytad. Szörnyű lehetett neked, ezt senki nem vitatja.

Ugyanakkor én pár év elteltével biztosan visszamentem volna, hogy letegyem az érettségit.

2013. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

Tomas Edisont is kidobták a suliból és mégis letett vmit az asztalra :D


de amúgy a nagy részük aki csak ált. végzett egy csóró örök munkanélküli, meg hülye is szegény nagyon

2013. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

Persze, meg Einstein is megbukott matekból. :)


Azért ma már más világot élünk. Ahhoz hogy normális, jól fizető állásod legyen, az a minimum, hogy van egy főiskolai, vagy egyetemi diplomád. ÉS még így sem olyan könnyű az elhelyezkedés.

Szakmával is el lehet jól helyezkedni, de az már eggyel nehezebb, és érettségivel már szinte lehetetlen. De persze, mehetsz 400Ft/óra bérért dolgozni napi 12 órát esti műszakba a gyárba.

Szerintetek 8 általánossal mit kezd az ember? Semmit. Éhen is dögölhet akár..


Viszont én egy normális életet szeretnék, amibe nem szakadok bele. Gyerekeket, akikkel tudok is foglalkozni és nem csak este látják az anyjukat 1 órára. Na meg persze a férjemmel is szeretnék foglalkozni, legyen egymásra időnk. Mindent meg szeretnénk nekik adni, amit csak tudunk, ne kelljen nélkülözni senkinek. A szüleinket is támogatni akarjuk, ha majd szükségük lesz rá. Szerencsére most még jól vannak, és bőven megélnek.

Ezekhez azonban diploma kell.


8 általános...pf. Nem is értem, hogy ért ezzel egyet bárki is.

2013. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

@13, "majdnem letette az érettségit csak néhány vizsgája nem sikerült?"


Ettől még olvasni megpróbálhatnál megtanulni, nem lenne hátrány.

2013. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
82%

13-nak.

Érettségire úgy készültem, hogy mellette elláttam a teljes háztartást, az állatokat, mindent, egyedül.


Első szakmai vizsgámra úgy készültem, hogy a magatehetetlen anyám ápoltam. Inkl. ágytálazás, fürdetés, etetés.


A második szakmát pici baba mellett szereztem, hajnalonként tanultam, ekkoriban derült ki, hogy mentálisan sérült a gyerek.


Mondhatni zivataros időszakok voltak...

Elsőre simán leérettségiztem. Mindkét vizsgát jeles eredményekkel zártam.


Aki akar, az le tud érettségizni. Aki AKAR...


A kérdező gondolom nem tanult, és elkaszálták, aztán feladta. És most kipuhatolja, hogy lesz-e csaja nyolc általánossal.

Ilyen apróságokra nem vesztegeti az idejét, mint munkahely keresés, jövedelem szerzés, önálló élet, saját lakás, stb....

A lényeg a pi.na!


Igen, drága kérdező, tök sötétnek tartalak.

Tessék gyúrni, adni a külsőre, törődni a megjelenéssel, mert így még egy-egy numerára esetleg esélyed lehet. Ahogy a buta nőket se feleségnek szánják, de ha elég jól néznek ki, ágybetétnek mehetnek.


Vagányabbak végzettség nélkül is megélnek ebből az egyetlen adottságból.

2013. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan ember él magyarországon akinek lehetősége se volt az érettségire és némelyikük vezető beosztást lát el mert van üzleti érzéke vagy csak simán képes átlátni a bonyolultabb helyzetetket. Nem hiszem, hogy életképtelen lenne egy olyan ember aki nem ismer pár verset vagy nem tud mondatokat elemezni vagy olyan matematika algoritmusokkal számolni ami az iskolán kívül soha nem fog kelleni neki a nyelvtudás is szubjektív mert valószínű soha nem kell ha magyarországon használni vagy ha van valakinek papírja hozzá akkor is segghülye a nyelvhez. A szüleim 8osztályt végeztek nekem van érettségim és mégis jobban keresnek mind a 2en mint én igaz a főiskolát nem tudták fizetni de minden másban igen elég az hogy szeretetben felneveltek szerintem a végzettség nem szempont az életbe ha másképp gondolod akkor swzíved joga de lehet még pótérettségizni abból a pár tantárgból./off nem csaj vagyok de mind1/
2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!