Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elhívott randira, mit mondjak...

Elhívott randira, mit mondjak anyuéknak? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval ,megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúvál, Igazából már régen ismertem de csak látásból. Sokat irkáltunk meg ilyenek és mostis rengeteget írunk, csak az a baj hogy elhívott randira én meg félek elmenni mivel kicsi a falunk és ha bárki meglátna és beköpne anyuéknak nagy bajba lennék de ennek ellenére szeretnék elmenni és nemszeretnék hazudni anyuéknak hogy hová megyek. Tippek?

2013. máj. 22. 17:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát ha nem akarsz hazudni akkor menny el szó nélkül :D

vagy mond azt hogy kiviszed a szemetet, és mikor kivitted mész tovább a randira -> nem hazudtál :D

2013. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hogyne :D 2 óráig fogom a szemetet kihordani XD
2013. máj. 22. 17:55
 13/15 anonim válasza:
ha az igazat nem akarod mond hogy egyik haveroddal mész el.
2013. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 SevN válasza:

Kedves Kérdező!


Itt nincs igazán jó megoldás.

Vagy hazudsz és elmész -> Lehet elsőre nem buktok le, de tuti lesz második, harmadik alkalom, és le fogtok bukni. DE legalább találkoztok. Aztán ki tudja, lehet folytathatjátok nyilvánosan, de lehet nem és el leszel verve:D De a bizalmat mindenképp megingatod!

Ha igazat mondasz -> Lehet nem fog elengedni, ekkor -> hazudni fogsz, lásd első lehetőség.

Vagy elenged, ez lenne az optimális eset, de erre mennyi esély van? Ezt Neked kell tudnod, Te ismered őket. Nem irigyellek most..

Én bepróbálkoznék az igazsággal, az egyenes út a legjobb, legjárhatóbb, legrövidebb. Aztán ha nem, akkor más megoldást keresnék..DE ha a szülő elég értelmes, akkor elenged, mert felfogja, hogy úgyis megtaláljátok a módját, hogy találkoztok, akkor meg inkább legyen tiszta víz a pohárban..


Üdv,

SevN

2013. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kapucnit fel és már nem is ismer meg téged senki...

Ha nincs kapucni akkor iktasd ki a térfigyelő kamerákat

(Öreg nénik)

Egyébként viccet félretéve...

Mondd el anyukádnak szerintem elenged, én nem tudom elképzelni az olyan anyukát aki nem engedné el a gyerekét, bár 18 éves...

Józan anyai ésszel lehet azt hinné, hogy valami pedofillal kavarsz... na jó ez nem valószínű

Egyébként ha nem enged el akkor bukta van..... vagy csináld azt mint Timi a barátok közt be.....

2013. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!