Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki találta ki ezt a hülyeséget...

Ki találta ki ezt a hülyeséget, hogy a 14-15 év körüli tini csajok buknak a 20-30-as fiúkra?

Figyelt kérdés
Én nekem egyedül a korom az akadály, amint megtudják, hogy 23 vagyok menekülnek a tini csajok, pedig előtte még ők nyomultak rám. Például facebookon nem egy ilyen kis 14-15 éves csaj írt rám, mert helyesnek tartott, de amint megtudtam a korom azt hitte, hogy viccelek, utána meg eltűnt, mert nem bírta elfogadni, hogy nem egy kis korabeli kisfiú vagyok, peidg külsőre tényleg úgy nézek ki, genetkai okok miatt. Nem rég azt hitték, hogy most érettségiztem, vagyis. Sok helyen még most is személyit kérnek tőlem, szóval 18-nak sem szoktak nézni általában.
2013. máj. 22. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
attól mert nálad nem működik még nem hülyeség :)
2013. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pl. rám buknak az ilyen miniribancok :D
2013. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség,ez így van.A Gyakori is telel van olyan kérdésekkel hogy a 14 éves lány kérdezi hogy hogy tud felszedni magának egy 20-as pasit.
2013. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 The Other ***** válasza:
74%

Akik a 20-30-as férfiakra buknak, azoknak valóban férfi kell (nem kisfiú kinézetű).

Akinek pedig a kisfiúk jönnek be, azoknak kisfiú kell, nem pedig egy annak kinéző fószer.


Tiszta?

2013. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk rám nem a r.bancok nyomlulnak, hanem ilyen kevésbé szép, átlagos kinézetű, rendesnek tűnő csajok, a ilyen fullos csajok engem csak lerondáznak. Nem is érdekelnek mondjuk, mert normális kapcsoalatra vágyom, nem egy buta, felszínes, belül üres, kívül szép csajra.
2013. máj. 22. 22:14
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, ebben van valami, de ha a kedves Teremtő ilyen furán rakott össze, akkor nem tudok mit tenni. Most a hülye korom miatt nem igaz, hogy nincs egy lány sem, aki el tudna fogadni párjaként. -.-
2013. máj. 22. 22:23
 7/10 anonim válasza:
az öltözködésen, beszédstiluson is sok múlik mennyire követed a fiatalos trendeket, esetleg ha ezek nincsenek is meg egy autó sokat dobhat a latba, mert a többi gyerek előtt menőzhet veled meg az autóval, itt nálunk pl nagy focista mánia van nem számit hogy serdülő, ifi vagy felnőtt csak benne legyen a csapatban és már az is egy státusz szimbólum a többiek előtt aki ilyennel jár, ahogy járok haza autópályáról rálátni a focipályára ha edzés van akkor is hemvzsegnek a kiscsajok a pálya körül, pedig ultra gáz az egész csapat meg a játékosok is sehol se vagyunk a bajnokságban, igazi sportember lévén isznak, cigiznek minden 7végén-gondolom ez az életforma is vonzó a fiatal lánykák számára
2013. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kamuzz neki :D beveszik
2013. máj. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, mire célzol, mibe kamuzzak?
2013. máj. 22. 23:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék egy képre :)
2013. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!