Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi szép lány, ha...

Miért van ennyi szép lány, ha jellemre egyik sem az, akit én keresek?

Figyelt kérdés

Belefáradtam, hogy szétnézek például facebookon és a sok vonzó, szép csaj írja ki magából a sok ostobaságot, süt le róluk, hogy mennyire buták, utálatosak, felszínesek és mennyire el vannak szállva maguktól. Ezt tenné tehát a szépség, ilyen kegyetlen, buta hárpiákat gyártana?

Aztán ott van egy rakás nem vonzó csaj, akik elbújnak, sokuknak még képe sincs kint, ráírok, ismerkedem velük és rájövök, hogy milyen értékesek is ők belül, nekik van szívük, kedvesek és tudnak szeretni,nem néznek le, csak, mert alacsony vagyok és sovány meg csúnya, sőt, ők helyesnek látnak. A baj, hogy én az ő jellemüket szeretem, de a szép lányok testére vágyom, őket kívánom és ez ellen nincs erőm semmit sem tenni. Gyötrődöm és szenvedem minden egyes nap.


2013. máj. 23. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy mások gondolkodás nélkül megdöngessék.
2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azért mert ilyennek születtek

egyéb értelmes kérdés?

2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Gyötrődöm és szenvedem minden egyes nap."


a szenved nem ikes igen, csaxólok

2013. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

"Gyötrődöm és szenvedem minden egyes nap."

Jaj te szegény!

Menj aludni b@szd meg!Késő van.Lövik a pizsit.

2013. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fiúknál se jár együtt. A szépfiúk gyakran butuskák, de hát tudni kell kiegyezni. :)
2013. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Különben ne aggódj. Azok a lányok is a szépfiúk testére vágynak, akik veled olyan rendesek.


Neked csak a bensődet szeretik. :))

2013. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elég a kérdés is a válaszhoz,nem kell a leírás.

Azért,mert...*dobpergés*...nem csak te vagy a világon.

2013. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Gyötrődöm és szenvedem minden egyes nap."


Mit csinálnál, ha valami valós problémád lenne?

2013. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát a szép lányok felszínesek, de tőlük elvárod, hogy rád vágyjanak, miközben te nem tudsz olyan lányokra vágyni, akik fizikailag nem vonzanak, csak jellemre. Logikus, teljesen logikus. Tudod mit, aki felszínes, az csak szenvedjen! :)
2013. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az igényesség mióta felszínesség?


A csúnya fiúk nagy része bensőre se tud semmit értékeset nyújtani (lásd fenti példa: a kérdező)- ő maga a felszínes, képtelen szeretni egy előnytelenebb külsejű lányt, de az előnyösebb külsejűnek is csak a testére vágyik.


Tehát csak annyiban különbözik a "helyes" pasitól, hogy csúnyább nála. Akkor már miért ne a helyesebbet válassza egy nő?

2013. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!