Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszettem a srácnak, vagy...

Tetszettem a srácnak, vagy csak röhögött rajtam?

Figyelt kérdés
Két hete a metrón ültem bámészkodtam, aztán elbambultam egy srácon (de nem őt néztem, csak felé) Ő észrevette, én elkaptam a szemem, aztán vissza néztem, ő is nézett, mosolyogtam rá. Aztán néztem másfelé, de folyton éreztem, hogy figyel, és odanéztem, láttam, hogy tényleg néz. Ez ment kb. 3 metrómegállóig, aztán leszálltunk, ugyanott. Ő előrébb volt és időnként hátrafordult, mosolygott. Aztán a lépcsőn is lefelé nézett rám vigyorgott, el-elfordulgatott, végül már kezdtem kínosan érezni magam, ezért megkérdeztem, hogy "mi az?" (Mert nagyon vigyorgott), megrázta a fejét, mondta, hogy semmi, és gyorsan elfordult. Aztán mikor felértünk még egyszer hátranézett rám... Most ez mi volt? Tetszettem neki, vagy valami miatt röhögött rajtam, vagy egyik se?
2013. máj. 26. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ínyére volt a szitu.
2013. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tetszel neki, csak nincs töke,hogy megmondja
2013. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez de aranyos sztori.:D Szerintem bejöttél neki.
2013. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát az elején még nekem is aranyosnak tűnt, de aztán mikor nem szólt semmit csak időnként hátravigyorgott eszembe jutott, hogy talán csak mulat rajtam... :D
2013. máj. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!