Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha lánnyal...

Miért van az, hogy ha lánnyal beszélek sokkal feszültebb vagyok és zavarba jövök de még akkor is ha az adott lány nem is tetszik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerős :S
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ismerünk téged honnan tudjuk?
2013. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs sok önbizalmad.
2013. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké ,hogy nem ismertek csak tipp kéne ,hogy mitől van ez és mit csinálhatnék mert így elég nehéz ismerkedni
2013. máj. 26. 16:36
 5/5 Ágoston Noémi válasza:
hány éves vagy? am velem is van ilyen néhány fiúval, és szerintem ez azért lehet, mert maga a gondolat hoz zavarba, hogy közel kerülsz egy lányhoz... még ha nem is tetszik. vagy én például azért vagyok így néha, mert félek attól, hogy esetleg tetszem a fiúnak. nem tudom, veled is így van-e. vagy az is lehet, hogy ha ritkábban beszélsz egy lánnyal (nem tudom ez így van-e) a kivételes helyzet miatt viselkedsz így. minden esetre próbáld eltitkolni, hogy zavarban vagy, és akkor minden rendben lesz :)
2013. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!