Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most ez a kategória tényleg...

Most ez a kategória tényleg azért van, hogy itt ismerkedjünk (28f)?

Figyelt kérdés

Most komolyan, van olyan nő aki itt akarna ismerkedni egy férfival? Elég elképzelhetetlen ez így nekem, nem sok esélyt látok rá, hogy itt bármilyen 20-30 közötti csaj komolyabb kapcsolatot akarna, hacsak szegény csúnyácska, vagy nagyon duci és azért nem talál párt máshogy.

Persze ez meg előítélet, mert lehet vannak itt csinos lányok is, és ennyi erővel akkor engem is ronda dagadt férfinak gondolhatna akárki, pedig nem vagyok az.

Itt nincsenek profilok, meg képek a másikról, hacsak nem oszt meg, de mondjuk egy társkeresőn is kamuzhat akárki, szóval tényleg nem tudom van e értelme ennek itt, szerintetek?


Van itt lány 20-30 közötti aki tényleg keres férfit itt az oldalon is akár? Komoly vagy más típusú kapcsolatra, és nem találja magát csúnyának?



2013. máj. 27. 15:11
 1/9 anonim válasza:
ha itt bárki is kapcsolatra gondol az max alkalmi,szexkapcsolat.legalábbis én erre tippelek. 19/L
2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem arra van. Ezen az oldalon kivüli sztorikat lehetne megbeszélni, ha értenéd a lényeget.
2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés hogy értem e miért van a kategória, hanem az a lényeg, hogy azt látom, hogy itt olyan kérdések kerülnek fel, hogy "akar valaki ismerkedni ...?" stb. gondolom a kategória tartalmát a felhasználók határozzák meg és ez alapján dől el mire való, és én ezt látom a legtöbb kérdésnél. Na mindegy, csak érdekelnek a vélemények, meg hogy mennyire használják erre ezt komolyabban itt az emberek.
2013. máj. 27. 15:17
 4/9 The Other ***** válasza:

Figyelj, szerinted egy full anonim oldalt, mennyire lehet komolyan ismerkedésre használni, ha mindenki azt ír, amit akar?

Például az alábbi kérdést is egy ragyás tinisrác írta ki, de máris elkezdtek a kiéhezett kanok nyáladzani, mert elhisznek mindent:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__43..


Társkeresőn is lehet kamuzni, de itt sokkal könnyebben lehet sokkal nagyobbat. Amit akár trollkodásnak is nevezhetünk...


25F

2013. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

összejöhet,nekem már volt innen randim-persze ennek utóélete is van.nemcsak:

-akarsz ismerkedni?

-aha.

-holnap tali?

-jó

Szóval ennél több a dolog:beszélgetés itt priviben,e-mail csere,dumálás,kép küldés,tali.

2013. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ez a kategória, azért van, hogy még több idióta kérdés szülessen, mert úgyis olyan kevés van.
2013. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezért jött létre a kategória.
2013. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28 évesen több eszed lehetne.
2013. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az "ismerkedés" szó szerinted mit jelent?

jó persze...a hoygy ismerkedjek meg ezzel-azzal-ra csak egy válasz létezik-szeddössze magad és menj oda hozzá.

ezen kívül csak egy dolog maradt:itt ismerkedni.

2013. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!