Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csak a nagy...

Lányok, miért csak a nagy darab vagy jóképű, izmos fiúknak meg a maciknak van esélyük nálatok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem és tapasztalom, hogy már minden jobb a csajoknak csak ne én legyek. Szarul esik, hogy sok lány undorral néz rám, sokszor ki sem kell mondaniuk, megérzem. Mindez azért van, mert kisfiús adottságaim vannak. Ahogy öregszem egyre nehezebb ilyen teherrel élni, ilyen frusztrációban. A sok szerelmes pár látványa is csak kínoz. Engem sajnos sosem tudnának szeretni a külsőm miatt. Igazából tudom ezt már jó ideje, de belenyugodni nem vagyok képes, túlságosan fájdalmas ez nekem, amikor minden vágyam egy aranyos, kedves barátnő lenne, de ilyen lányt sem találtam még, mivel a külsőm miatt elég durván bánnak velem többnyire a lányok.
2013. máj. 27. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
erre találták ki az italt meg a nyugtatót
2013. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi a baj a külsőddel? Konkrétan.
2013. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha edzenél?khm
2013. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
én se vagyok egy gyönyörűség és mindig azt hittem hogy senkinek se fogok sose megtetszeni de nem így lett :D már lassan másfél éve együtt vagyunk és nagyon jól megvagyunk. ne így nézd a dolgot ahogy most! (mondjuk én is így néztem) de az akkor volt. edz egy kicsit vagy valami...
2013. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sose voltak húdekigyúrt vagy mackós hapsijaim,de tény,hogy amikor volt egy vézna pasim,akkor egyszerűen egy debella állatnak éreztem magam mellette,mert én meg sportos testalkatú lány vagyok,így kellemetlen volt a látható különbség. Azóta mindig mondom,csak olyan pasival jövök össze,akinek nagyobb a vádlija az enyémnél:D


Amúgy hidd el,lehet hogy kellenél egy-egy lánynak,csak nagyon taszító tud lenni az,ha valaki ilyen negatív. Azt is merem állítani,hogy az említett undort is csak te látod bele a szemükbe. Ha meg tényleg úgy érzed,hogy a tested igenis útját állja a boldogságodnak,hát tegyél ellene:sportolj,étkezz megfelelően. Mert bocsesz,de nyavalygással nem fogsz egyről a kettőre jutni.

22L

2013. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjál b+!
2013. jún. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gyúrj, elég ha koxolsssz!!!!!
2013. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ezt a videót okvetlenül nézd meg!

http://www.youtube.com/watch?v=LhjdmJyYVzw

2013. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!