Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves srác vagyok és ha...

15 éves srác vagyok és ha tudnátok adni több mint pár tanácsot az ismerkedéssel kapcsolatban NAGYON megköszönném! (Legyetek szívesek normáalisan)?

Figyelt kérdés
E téren még csak most ismerkedem, ezért jó lenne ha olyan tanácsokkal látnátok el, hogy hogy szólítsak le egy magam korú csajszit az utcán. Milyen szöveg az ide optimális? Ergo nagyon örülnék ha nem is A-Z-ig de részletesen írnátok. Fiúk-lányok válaszát egyaránt várom.
2013. máj. 27. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
tegyük fel, hogy leírjuk, neked összejön a csaj. aztán meg megkérsz minket, hogy húzzuk fel a pötsödre a gumit és illesszük a pinába...
2013. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cuccolta már szét az ánuszodat egy hájfej nagykabátban???!!!
2013. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jaj 15 évesen neked haverkodni kéne aztán a haveri körből összejönni valakivel, vagy eljárni a haverjaiddal ismerkedni másokkal és ugy találni egy csajt...az ilyen utcán ismerkedést hagyd meg a vén rókáknak...


ne kurd el a tini korodat ok? Nézd meg kik azok akikre tapadnak a csajok a korosztályodból és probálj meg olyan lenni mint ők. Legalapvetőbb modon itt azt értem, hogyha más nem, akkor leaglább JÓL nézz ki. Nekem akárhány haverom volt gimiben, lehettek akármilyen bénák, de ha jól néztek ki, akkor a csaj sosem maradt el.

2013. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nézd meg: Örült, dilis szerelem

de tényleg nézd meg!

2013. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni bárhol lehet,bár a mai fiatalok jobban szeretik,ha ez az internet segítségével történik. Én nem ellenzem a netes ismerkedést,de élőben találkozni emberekkel és beszélgetni,az nagyon jó. Bármennyire is felgyorsult ez a világ és az internettel szeretnénk helyetesíteni a személyes találkozást,ez nem megoldható. Az utcán való leszólítást egyáltalán nem tartom jónak,az csak arra utal,hogy mennyire primitív vagy és szólogatsz utána. Ebben a korban az embernek sok barátja van,és egy baráttól sok embert ismerhet meg. Menjetek ki és mond meg nekik,hogy vigyenek még embereket (különösen lányokat) és akkor nagy a valószínűsége az ismerkedésnek. Első beszélgetések után,gyorsan kiderül mit gondoltok egymástól,ha úgy látod,hogy szimpatikus vagy a lánynak,nyugodtan próbálkozz,nem fogja leharapni a fejed,finoman bokokkal viccelődhetsz,azt szeretni fogja,de ha úgy látod,hogy nem jössz be neki,ne erőltesd,lesz még más is és előbb-utobb te is megtalálod szíved választottját :) 15/L

U.i. Ha valami konkrét kérdésed van még ezzel kapcsolatban,szívesen segítek. Írj privátban és megbeszéljük!

2013. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm a bunkó megjegyzést, másodikat hagyjuk az összes többinek viszont köszi. Viszont rájöttem rosszul tettem fel a kérdést. Most megyek középsuliba és szeretnék megismerkedni lányokkal csajokkal. Persze nem BUNKÓN, hanem barátiasan. Mindössze arra lettem volna kíváncsi, hogy egy ilyen beszélgetés elején amikor vadidegenek vagyink egymásnak mit vagy hogy kéne kezdeni a kommunikációt, hogy se -béna -se paraszt - se bunkó stb.... ne legyen.
2013. máj. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!