Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért nem tudok sosem...

Én miért nem tudok sosem találni ilyen lányt? Vajon merre kéne leszólítgatnom, hogy végre olyan csajt találjak, aki megfelel nekem jellemre?

Figyelt kérdés
Aki inkább ilyen félénk, csendes, visszahúzódó, pici, alacsony, aranyos és nem ilyen műpitsa. Szoktam lányokat leszólítgatni és valahogy sosem találom azt a típust, aki bejön nekem. Elég sok csaj el van szállva, nekem ilyen csajok nem kellenek. :D
2013. máj. 28. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hehe. Látod itt a gond, hogy leszólítgatod a lányokat. Ugyanis az a típus, akit Te keresel, nem az a leszólítgathatós fajta. :)
2013. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom barátom, hamis világban élünk, manapság az érzések nem számítanak, csakis a műsegg, a plasztikázott mell, az undormány kacsaszáj és a ocsmány fehéres szőke haj.
2013. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
próbálkozz egy zárdában.
2013. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A félénk, csendes, visszahúzódó lány valószínűleg nem megy el egy vadidegen sráccal, aki leszólítja az utcán.
2013. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Azért mert ilyen nincs

mind beképzelt liba

2013. máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na de Sándor!
2013. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
értem én az igazság mindíg fájó:)
2013. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 hol élsz, zacskóban? :)

Amúgy meg yep, az ilyen lányok nem szeretik,ha csakúgy leszólítják őket (nagyon lassú tempóban kell meghódítanod egy félénk lányt, kedves gesztusokkal ;) )

Mellesleg: piTSa?! most komolyan?

20/N

2013. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen voltam anno félénk,csendes visszahúzódó ... hogy mennyire nem szerettem ezt magamban .Szerintem van még ilyen manapság is ...ne add fel ,sok sikert !
2013. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valóban nem szeretik ha leszólítsák őket, na de ehhez nekik nem kell annyi bátorság, mint pl neked hogy odamész hozzá.. igazából olyan nem létezik, hogy valaki nem találja meg az igazit, keress tovább:)
2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!