Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szerelmes belém,...

Szerintetek szerelmes belém, tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok pedig alig találkozunk és sajnos van barátnője de a kapcsolatuk picit fura mert nem voltak együtt a május 1-jei programon és közös képük sincs a facebookon, de a fiú írta neki hogy nagyon szereti és a lány is írt neki szivecskéket,most szakítottak és újra összejöttek.Az a fiú focizik és állítólag azt mondta hogy én dögös vagyok és jól nézek ki a facebookon i írta az egyik képemhez hogy jó lett és lájkolt is egy párat közülük.Létszi komoly és a véleényetek szerinti választ írjatok és hozzátenném hogy csaja van és nem vagyok ilyen helyzetben nyomulós (nem volt még barátom és az ő anyukája és az én anyukám barátnők)
2013. máj. 28. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én se rakok ki közös képet a pasimmal fb-re, akkor mi se szeretjük egymást?
2013. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2013. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem nem ott kezdődik, hogy van közös képük és geymáson lógnak mindig.
2013. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!