Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szívom meg mindig?

Miért szívom meg mindig?

Figyelt kérdés

Helló

Az a problémám hogy ma Lett vége a kialakuló kapcsolatomnak, Jöt Pár Lengyel gyerek egy hétvégére és Lesmárolta a csajomat Kialakuló kapcsolat volt nem jártunk még.

ÉS Erre rak fell vellűk Közös Képeket , meg szíveket .

Január óta ismerkedtűnk , és Áprilisba kedveltűk meg jobban egymás közös Séta kézfogás sstb :)

Állitolag én voltam neki aki tetszett , erre jöö most hétvégére pár Lengyel gyerek és egyikel smárolt és ki tudja még mit! Álltolag helyes vagyok kedves aranyos inteligens . Akkor Mi itt a gond ? Miért csalodok mindig ö a harmadik barátnőm lett volna 20 éves vagyok !

Mit csináljak hogy kaposabb legyek ! Mit rontok el folyton ? Arra gondoltam hogy lehet nekem is változnom kéne a mai világhoz Gyöngyi vellem 2 honap allat egyszerse smárolt, erre a lengyel srácal 2 nap allat Smároltak. :S



2013. máj. 28. 23:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lányoknak sose jó a normális Hűséges pasi! :( RingyóK!
2013. máj. 28. 23:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak k.rva és akkor felesleges vele foglalkoznod, vagy pedig túl sokáig vártál és ezzel rontottad el.Legközelebb ne várj 2 hónapot ha tudod, hogy tetszel neki.
2013. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát!F.szomat már.

Csoda, hogy az összes nem veled jár egyszerre!

2013. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ugy értem fogtuk egymás kezét stb!! Ö mondta nem rég túl gyors neki,meg még nem szokott hozzá hogy fogjuk egymást kezét! hogy haladjunk lassaban erre egy Lengyel Srác lesmárolja meg ilyenek! szóval nehogy már én legyek a hibás!
2013. máj. 28. 23:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Te nem csókoltad meg? Akkor lehet, hogy ráunt a rohadtlassú tempódra...
2013. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bakker! Öcskös öö mondta hogy A kézfogás Túl gyors neki nem vágod mit írok! 2 Nap allat meg lesmárolt egy lengyel srácott!
2013. máj. 28. 23:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem rád vágyik... hagyd ott, keress mást! És nyomulj kicsit jobban!
2013. máj. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De hogy lehetnék jobb ilyen téren :( miért csalodók folyton! Túl kedves vagyok és hűséges!
2013. máj. 28. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
A hűséggel biztos nem lesz baj. A túlzott kedvességet szerintem sokan nem szeretik. Miket csinálsz?
2013. máj. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát Veszek neki csokit! Akkor megbívom dolgokra! meg stb
2013. máj. 29. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!