Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol van olyan helyet Szolnokon...

Hol van olyan helyet Szolnokon, ahol a környezetben lehetünk a párommal, de nincsenek sokan körülöttünk?

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnénk, de valahogy csak mi kettesben. Szolnok belvárosához közeli hely kéne. Nagyon köszönjük.

2013. máj. 31. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ergo szexelni?
2013. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisza liget.
2013. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tiszaliget szerintem is tök jó.Ha mész befelé, a strand mellett van egy út balra, azon ha végig mentek az azt hiszem egy tóhoz visz, ami elég kihalt, senki nincs arra.

Vagy Hiller söröző, nyugis, hangulatos hely, nem sok ember jár oda, és normálisak akik oda járnak.

2013. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" ahol a környezetben lehetünk.." ??????? Nem értem!
2013. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gát környéke, a Vosztok mögötti Zagyva ártér.
2013. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Tallinn városrész mögötti Zagyva árteret már megtaláltam, de a gát nincs meg. Esetleg maps linket tud valaki adni? Amúgy ez a gát szép lehet. Köszi mindenkinek.
2013. máj. 31. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress egy olyat, hogy Malomszeg (ami valójában egyébként Malomszög, de a térkép így ismeri). Na, az ott végig a gát. Ha a Zagyva Széchenyi felőli oldalán haladsz, akkor ott lesz erdő meg minden, ami szép. Persze ez a belvárostól nagyon messze van, ha rajta haladtok egy ideig (na jó, ahhoz bő 2 és fél óra kell), kimehettek egészen Zagyvarékasig is. :)
2013. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!