Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjem az ismerkedést?

Hogyan kezdjem az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit mondhatnék a lánynak első alkalommal. Így, hogy még soha egy szót se beszéltünk, nem tudom mivel lehetne elkezdeni a beszélgetést akár facebookon akár élőben. Nagyon tetszik egy ideje egy lány és mivel még nem volt barátnőm, nincs sok tapasztalatom ilyen ügyekben.

(Ha számít valamit, a lány nem ribancos, nem divatmajom vagy bármi ilyesmi, normális, kedves lány.)


Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!


(A lány 16, én 18 vagyok.)


2013. máj. 31. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá szépen, köszönsz neki,bemutatkozol, megmondod, hogy nagyon szimpatikus neked és megszeretnéd ismerni.

Beszélgetést valami közös témával lehet jól kezdeni, esetedben megkérdezheted, hogy melyik osztályba jár, még ha tudod akkor is :P (felteszem egy iskolába jártok, ha nem akkor azt is meg lehet kérdezni, hogy melyik iskolába). Kérdezheted még, hogy mit kedvel, mi a hobbija, miket szokott szabadidejében csinálni, hogy még több közös dolgot találj, amiről könnyebb neked is beszélgetni. Kb ennyit tudok elmondani, de úgy is ott helyben fognak eldőlni a dolgok.

Annyit mondanék még, hogy nem kell idegeskedni, az úgyse jó semmire ;)

2013. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hangok kiadásával.
2013. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 válaszoló

Először is köszönöm a válaszod!

Másodszor: igen egy iskolába járunk és tényleg nem tudom, melyik osztályba jár :D(csak annyit tudok, hogy 9.-es asszem, de abból is van nálunk 3, nyelvi, sima meg a 8 osztályos gimisek 9, osztálya).

Ez így biztos jó lenne? Egyrészt nem nagyon akarom, hogy olyan legyen, mint egy interjú. :D Másrészt nem sokat találkozok vele egy nap, de ha találkozok akkor se sok ideig, mert mind a kettőnk siet a következő órára, sokat kell a termek között "vándorolni". Meg probléma lenne a barátnőivel is, mindig vele van. Erre tudsz valami megoldást? :D

2013. máj. 31. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 válaszoló

Rendkívül frappáns válaszod nagyon jó kedvre derített. Gondolom sokat gondolkoztál ezen a rendkívül furfangos és szellemes poénon.

Nagyon köszönöm!

2013. máj. 31. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván én sem interjúra gondoltam, amit írtam inkább olyan vázlatnak szántam.

Ezt talán érdemes lenne megpróbálni: Odamész hozzá amikor látod, mondod neki, hogy szeretnél vele beszélni (ha tényleg sietni kel a másik teremhez, akkor talán a barátnője előremegy, ha nem akkor mondhatod hogy kettesben szeretnél), ha belemegy akkor meg lehet beszélni, hogy valamelyik nap suli után találkoztok. Ez egy jó megoldás lehet.

2013. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!