Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik lánnyal ismerkednétek...

Melyik lánnyal ismerkednétek meg szivesebben?

Figyelt kérdés

1.) Nincs túl sok barátja, hisztis, sértődékeny, magabiztos és karcsú.

2.) Eszméletlenül sokan szeretik, magabiztos, segítőkész, de türelmetlen és teltebb alkatú.


2013. jún. 1. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Jajj nők, annyira egyértelmű, hogy az első típusnál a negatív tulajdonságait emelted ki. Te vagy a dagadt, mi?
2013. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a "teltebb alkatú" nem azt jelenti, hogy vágásérett, akkor vele. Ellenkező esetben egyikkel sem.
2013. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
karcsú, csak ez számít
2013. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első
2013. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tuti te vagy a 2. :D Az elsőről szinte csak rosszat írtál, de akkor is őt választom. :P
2013. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolat szempontjából egyik sem játszik. A másodikkal talán lehet beszélgetni, de túl népszerűnek tűnik, ez valószínűsíti azt, hogy ő is bunkó, továbbá dagadt csajjal nem kezdünk.


23F

2013. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel! :)
2013. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább valamelyik harmadikkal.
2013. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat... Első vagyok... Mindif megkaptam, hogy kövér vagyok soha nem volt egyetlen barátom sem... Bulémiás lettem és sokan tettek arra megjegyzèst, hogy még ez sem hat.. De amióta lefogytam azótavsokkal magabiztosabb vagyok.. De a hugomnak aki a 2. Tömérdeknyi barártja van.. És már hapsija is volt és arra szolgált a kérdés, hogy bebizonyítsam, hogy ő a jobb...
2013. jún. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!