Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet annak valami hátránya,...

Lehet annak valami hátránya, ha valakinek elmondom a keresztnevem, és a várost, hogy hol lakom?

Figyelt kérdés
Persze jó pár időnyi beszélgetés után... de semmi többet. Ti elszoktátok?
2013. jún. 1. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen jellegű a beszélgetés. Ha ismerkedés akkor fontos, ha nem iylen céllal beszélgetünk akkor nem nagyon szoktam. Bajod nem nagyon, max ha valami mániás és üldözni kezd. De akkor a több apró információmorzsából összerakhatja ki vagy. De ahhoz már elég betegnek kell lenni
2013. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Roland vagyok és Budapesten lakom. Ha ebből bárki bármit le tud szűrni és ellenem tudja használni, akkor tegye.
2013. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én akár 3. mondatnál is...ha rosszindulatú akkor úgyís lenyomozza az IP-met, ha meg nem, akkor nem lesz semmi baj abból, ha tudja...de az elővigyázatosság tényleg nem árt, de ne aggódj, nem minden ember gonosz :)
2013. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy paranoiás?
2013. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kimegyek az utcára, végigmegyek az utcán, 800 embernek tudni fogom a TELJES nevét, a várost, az utcát és a házszámot. Mit érek el vele? Sokat nem. Telefonszámot kiadom és zaklatnak? Android/iOS call filter szevasz, blokkolva. E-mail? Feketelista.


Nincs olyan amit ne lehetne helyre hozni /tartani kéne tőle.

De azért személyi számot és hasonlókat ne adj ki.

2013. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anna vagyok...na én nem mondom el a falut. :D Kevesen laknak itt, szűk az Annák köre. :DDD

Ha nagyobb városban laksz, nem baj.


17/L

2013. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ádám vagyok a senki földjéről.
2013. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az fb-met szoktam megadni egy kis idő után. Szerintem előny. Ott könnyebb beszélgetni, mert mindig be vagyok jelentkezve.
2013. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én elmondtam,eddig még nem akartak az éjszaka közepén megfolytani a saját párnámmal.
2013. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!