Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lenne a legjobb?

Hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy nálam egy évvel idősebb fiú a suliban, akivel nagyon ritkán futok össze, van hogy hetekig nem is látom, de amikor nagy ritkán találkozunk, akkor mindig látom, hogy figyel, érdeklem. Elég csendes, nem nagyon szokott kimozdulni a termükből, pedig nagyon is jól néz ki. Viszont se ő se én nem vagyunk sosem egyedül, ő ráadásul 99%, hogy a nevemet sem tudja. Így kénytelen leszek én kezdeményezni neten vagy valószínűleg nem fog történni semmi.

Egyrészt kicsit tartok tőle, hogy nem fogja összekapcsolni, hogy az jelöli be fb-on, akit suliban szokott látni, de sok képem van amin rendesen látszom, csak rájön. Másrészt nem tudom, hogy milyen indokkal írjak rá, hogyan kezdeményezzem a beszélgetést. Legyen valami kamuindok, amit egyelőre még nem sikerült kiagyalnom, vagy csak simán írjak rá és érdeklődjek felőle vagy hogyan lenne a legszimpatikusabb? Nem akarok nyomulni vagy rámenős lenni, mert ő nem az a típus szerintem, akinek ez bejön. Csak szeretném, hogy végre neki is meglegyen a lehetősége lépni és hogy így egy kicsit bátoríthassam. Szerintetek hogyan csináljam?

Ő 19F én 18L


2013. jún. 1. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá, és kérdezz. Ha komolyan vesz és visszakérdez, akkor valószínűleg érdekled is.:)
2013. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!