Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megmondhatom neki kerek-perec,...

Megmondhatom neki kerek-perec, hogy szerintem mi jóban lennénk és valamikor elmehetnénk valahova együtt?

Figyelt kérdés

Már régóta ismerem ezt a fiút,de sosem közeledtünk egymáshoz. Most viszont szeretnék. Néha szoktunk találkozni a közös társaság miatt,de mindig a haverjaival van elfoglalva. Arra gondoltam,h mikor valahogy egyedül találom,akkor egy kis felvezetés után azt mondom neki,h "Szerintem mi tökjóban lennénk,furcsa h eddig nem is nagyon beszélgettünk. Valamikor csinálhatnánk együtt vmit!" Vagy ilyesmi. :D De elég bátortalan a srác,úgyh lehet h ezek után sem hívna el sehova. Az utolsó mondat helyett legyen inkább ez?: "Egyik nap el akarok menni X helyre,nem jönnél velem? Közben legalább megismerhetnélek jobban/tudnánk beszélgetni.:)" Mert így vagy elutasít,vagy igent mond...

20/L


2013. jún. 1. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szemtől szembe mondd neki, ne amikor sokan körülveszik. Nekem is már mondott ilyet lány társaságban, de ott azonnal nem tudtam lereagálni mindenki előtt a helyzetet, később pedig már nem találkoztam az illetővel, s mivel csak a keresztnevét tudtam, nem lett belőle semmi, pedig igent mondtam volna.
2013. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!