Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleestem egy fiúba az évfolya...

Beleestem egy fiúba az évfolyamból. Multkor együtt jöttünk haza (nem csak ketten) és én nem nagyon szólaltam meg. Ma este barátnőm meggyőzött, hogy írjak rá facebookon. Rögtön válaszolgatott, de ő nem kérdezett semmit. Most felejtsem el?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ha érdekelném, akkor biztos lenne pár dolog amire kíváncsi lenne nem?

Csak én kérdeztem ő meg válaszolt. Ráadásul olyan dolgokat kerdeztem amibol tokre ki lehetett volna indulni, vagy legalább visszakérdezni.


Légyszi kíméljenek azok akik a "mai fiatalság a facebookon éli az életét" -hez hasonlomat irnanak! Élőben nincs lehetőséhem vele kettesben beszélni.


2013. jún. 2. 23:21
 1/1 anonim válasza:
Még nincs semmi sem veszve játszatok kérdez felelek -t :)! (és nem kérdezheti ugyan azt amit te kérdeztél) Mert ha ugyan azt fogja feltenni amit te kérdeztél akkor semmi értelme,onnan már látszik hogy tényleg nem érdekled őt.Ismerkedjetek egymással írj kedves szavakat vagy például hogy (aludnék veled,vagy most ha melletted lennék akkor.....(gondolkozz,fantázia kérdése) stb. Sok fiú szereti ha ilyet írnak neki :) !
2013. jún. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!