Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így, ebben a formában érdeklek...

Így, ebben a formában érdeklek valakit? (19/F, lehetőleg lányt! :D)

Figyelt kérdés

Tehát 19 éves, okos, intelligens, humoros, kedves, udvarias srác vagyok, Budapestről. (Dél-Pest) Ellensúlyként elég kritikus, néha szőrszálhasogató.

Külsőre 191 cm magas, 73 kiló, nem kigyúrt, de nem is kákabélű...:D Keresek budapesti leányokat 16-20 év között, kapcsolatépítési, esetleges randicélzattal, siker esetén hosszútávra tervezve!

Ami érdekel: olvasás, barátok(inkább minőség), mérsékelt kockulás, geocaching, biciklizés, túrázás, kossma, pub, sör, csoki (70%<)

Ami nem: plázák, shopping, "popzene"(persze partin elmegy:D), szórakozóhelyek


Persze ez csak egy gyors merítés, ennél azért mindenki bonyolultabb, de kezdetnek talán megteszi!:P


2013. jún. 3. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván sok csaj van, akinek ez bejöhet, de szerintem ne áruld el ilyen gyorsan a tulajdonságaid... Az ijesztő. :) Hagy hogy a csajok kérdezzenek. Ha érdekled őket, fognak. :) Ez egy jó szűrés ;)


20/F

2013. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melegek jöhetnek?

Negatív tulajdonságokat miért nem írtál?

2013. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugyan... Ez kb. a személyiségem 5-15%-a, gyakorlatilag semmi, van amit nem tudsz átadni csak idővel, hiába írsz 4 oldalt, szóval csak úgy tűnik, mindemt leírtam, de ha belegondolsz, nagyon nem..

:P


Nem, melegek nem. És írtam, illetve amit nem, azért nem, mert egyrészt úgyis kiderül, de akkor már ismernek, és könnyebb elfogadni, meg kinek mi a negatív? Vagy milyen mértéktől?:)

2013. jún. 3. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz, hogy így hirdeted magad.

Nekem túl sok vagy már így egyszerre, úgy hogy, kösz nem.

19L Budapest

2013. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Latom a gyakorikerdeseken tarskereso rovat indul. Akkor en is beszallnek. 18 eves jokepu, sportos, okos, humoros srac vagyok, szeretek kiranudlni, bicajozni, baratokkal lenni. Egy kedves, eletvidam lanyt keresek, Budapesten!
2013. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ennyi erővel miért nem mész társkeresőre, te gyökér? Ugyan ezt kiírhatnád ott is...
2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Öhmm... lehet, hogy ez eddig nem tűnt fel, de ez nem társkereső oldal. Mellesleg 191cm 73kg a kákabélű elég rendesen.

A kérdésre válaszolva: igen, minden bizonnyal

2013. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Feltűnt, azonban egy próbát megér, illetve a gépem romokban, így a társkeresők nem játszanak. (Egyelőre személyes sem, mert paralell érettségire is tanulok.) A testalkatomról meg, jó nem vagyok vaskos, de nem is kb. csak a csontjaim látszanak, köszönöm.
2013. jún. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!