Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ez nálatok mit jelent?

Fiúk! Ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben nem egy olyan fiút láttam már csoportos beszélgetés közben akik tépkedik a hajukat vagy csavargatják. Ilyenkor mire gondolnak/gondoltok?? Természetesen ehhez elgondolkodó arckifejezés társul lefelé nézéssel.

(Egyetemistákról van szó.)



2013. jún. 3. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
tetvesek és hajat akarnak mosni minél hamarabb
2013. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy mire gondol sejtelmem sincs. Fiú vagyok de soha nem piszkálom a hajam. Szerintem ez egyfajta pótcselekvés arra utal hogy zavarban van.

23/F

2013. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Az volt az első dolgom, hogy lepontozzalak... Bocss ha nem veszem a poént! :S

Második: Köszönöm, hogy tudtál tanácsot adni. :)


Amit elfelejtettem: GAGYI POÉNOK NEM ÉRDEKELNEK!! Köszönöm!

2013. jún. 3. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem poénkodásnak szánva, inkább amolyan gondolkoztató gyanánt.


Hajat babrálni alapvetően feminin viselkedés. Nem fésülésre, szélben szemből elhúzásra vagy beleakadt kis bizbašz kipiszkálására gondolok, hanem notoriusan ujj körül csavargatni, vagy társalgás közben játszani vele.


Tovább megyek, lehet egy ilyen ösztönös mozdulat akár látens melegre utaló jel is, maga a kéztartás, a hajjal való tudatalatti "incselkedés". Te kérdezted, ez csak egy őszinte válasz.


És nem, nem a hosszú haj a feminin, hanem a hajcsavargatás.

Nekem is hátközépig érő hajam van, de eszembe nem jutna az ujjam körül csavargatni vagy pipiskedni vele.


Nem kell egyet érteni, elférnek az oldalon a különböző vélemények.


24/F

2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es válasz.
2013. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő! Ezen különösen jót nevetttem, azért mert ezek a fiúk még kisugárzásra sem hasonlítanak -hát fogalmazzunk így- egy homárra.

Nem akarom szegény Steiner Kristófot megbántani, de nem egy Kristóf és barátja alkatot kell elképzelni, csupán azért mert ezek a pótcselekvések jelentkeznek egy csoportos beszélgetés alkalmával!


Továbbra is várom azoknak a kommentjék, akik hasznosabb válaszokat tudnak írni.

2013. jún. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!