Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy végzős...

Nagyon tetszik egy végzős srác. Mit csináljak hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok egy gimiben, Budán. Nagyon tetszik egy végzős srác. A ter. E közel van az enyémhez és néha olyan, mintha felém nézne, de nem vagyok biztos benne. Ma amikor a folyosón bekanyarodtam a termünk felé pont velem jött szembe az egyik haverjával. Amikor megláttam ránéztem, és egy pillanatra Ő is belenézett a szemembe. Mit tegyek hogy észrevegyen?


Légyszi segítsetek! 16/l



2013. jún. 4. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Rúgd meg..
2013. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Nagyon humoros vagy. -.-"
2013. jún. 4. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Vetkőzz félmeztelenre, tuti észrevesz.

Igazából próbálj hozzá közelebb kerülni, ha nem ismerni, akkor vki által megismerni, utána beszélgetni vele...

Sablonszöveg, de mást nem lehet erre mondani sztem.

2013. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szval akkor 19 évesen fejezed be a gimit? :D Szerintem mosolyogj rá, és szólítsd le de tégy úgy mintha nem tetszene és csak érdekelne valami vagy nem tudom, kérdezz tőle valamit és így majd szóba elegyedtek és akkor ha már beszéltek akkor bármi jöhet még.. :))Remélem segítettem :D
2013. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vègzos??

Akkor mar nem jar suliba

S amugy is neki tervei vannak majd vagy ha nem akkor dolgozni megy

Te 9. Esen kicsi vagy hozza

Sajnalom de ez van

Gondolkozz az o fejevel

Kezdenel egy 16 eves csajjalw

Amugy is hogy lehetsz 16???

Nem 10. Esnek kellene lenned?

2013. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4.es vagyok, lehet hogy évvesztes nekem is van egy csomó osztálytársam aki már 16 és én is 9.-es vagyok
2013. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mikor rád néz mosolyodj el
2013. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Év vesztes vagyok, azért vagyok 16. Jövőre végez, mert nyelvi előkészítős osztályba jár. Annyi idős, hogy most kéne végeznie, azért írtam ezt.


Az a baj, hogy néha belenéz a szemebe, de nem tudom hogy csak azért mert ott vagyok, vagy esetleg tetszem neki..


Szerintetek tényleg fiatal vagyok hozzá? :$

2013. jún. 6. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fiatal hozzá. Engem legalábbis nem zavart volna 4. éves koromban, ha egy elsőévessel jövök össze.
2013. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan az a problémám, mint neked. Na jó... én 15 vagyok.

Meg még annyi a külömbség, hogy mi barátok vagyunk. Nem igazán szoros barátság, de akkor is jobb mint a semmi.

2013. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!