Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, szórakozóhelyen mivel...

Csajok, szórakozóhelyen mivel menjünk oda?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy szórakozóhelyen mintha szimpatikus lennék 1-2 csajnak, de ők sem mernek odajönni, nekem meg nincs sok ötletem egy vadidegennel, ordító zene mellett miről lehetne beszélgetni.

Ti minek örülnétek, ha egy szimpatikus pasi mivel menne oda?



2013. jún. 6. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A meghívhatlak vmire teljesen jó, vagy csak odamész hogy szeretnél vele táncolni. Kicsi tánc, aztán megkérdezed tőle, hogy kimentek-e egyet dumálni. Ahova én járok bulizni, ott van egy rész, ahol asztalok meg székek vannak, ott a zene se annyira hangos, hogy ne lehetne érteni egymás szavát, mi oda szoktunk leülni. 20L
2013. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Szia, táncolsz velem?" Hm. Végülis... :D
2013. jún. 6. 13:22
 3/8 A kérdező kommentje:

"csajozós szövegeket" sose próbáltam, mert azt szánalmasnak tartom.


Múltkor azzal mentem oda h megkérdeztem van-e barátja. Azt mondta van, de barátom szerint csak kamuzott és kár volt ráhagyni; mert aztán tényleg kb egész este figyelt. Nekem viszont az nem jön be ha valaki hazudik vagy úgy kéreti magát h még nem is ismerem semennyire....

2013. jún. 6. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Ferrarinak mind örülnek :P
2013. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, majd azzal töröm be a disco falát.
2013. jún. 6. 13:29
 6/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Hozzám szoktak így odajönni és ha szimpatikus a srác, akkor igent szoktam mondani. Szerintem megéri minél több embernek esélyt adni, mert ki tudja milyen értékes illetőbe botlik az ember lánya.
2013. jún. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, hogy meghívhatod e egy italra, vagy csak kérd fel táncolni. Ha bejössz neki, akkor igent fog mondani.
2013. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Najólvan, összeszedem a maradék bátorságom, hétvégén: rettegjetek! :P
2013. jún. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!