Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogy egy srác...

Honnan tudom, hogy egy srác csak kedvességből érdeklődik irántam, vagy többet akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel párszor találkozunk a közös társaság miatt és olyankor mindig érdeklődik felőlem,próbál minél többet beszélgetni velem,ha valamit mond társaságban,akkor gyakran nézi a reakciómat,és próbál minden adott helyzetben hozzám szólni. Alapból is elég közvetlen típus,de nem tudom,h más lányokkal is így viselkedik-e. Nekem bejön,szívesen randiznék vele,de nem hívott el eddig még,bár még csak 5-6szor találkoztunk,és nemrég még együtt voltam a barátommal,aki szintén benne van ebben a társaságban. Ja és mióta szakítottunk,az exemnél érdeklődött felőlem ez a srác. Honnan tudjam,hogy akar-e tőlem valamit? Hogy deríthetném ki? Nemsokára lesz egy rendezvény,ahol újra összefutunk,addigra kéne valami terv.:D

20/L


2013. jún. 6. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abból elég esélyes, h akar tőled vmit.
2013. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán van egy szerved amit úgy hívnak hogy száj. Na azt kinyitod és hangokat kibocsájtva elmondod neki. :)
2013. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet gazos lenne neki es neked is, ha osszejonnetek az exed miatt nem? Ha az nem problema, akkor te is rakerdezhetsz, ez mar egy uj kor, csaj is kezdemenyezhet.
2013. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
örök igazság: házinyúlra nem lövünk
2013. jún. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!