Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok lenne kedvetek beszélge...

Srácok lenne kedvetek beszélgetni? Normális kommenteket írjatok lécci

Figyelt kérdés

Debreceni 16 éves lány vagyok, de szeretnék már valakivel összeismerkedni aki több, mint barát és nem a mai fiúkkal gyártották egy kaptafára akinek csak az kell és ha nem kapja meg hisztizni kezd.

Debreceniek előnyben.


2013. jún. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, én nyíregyi vagyok, ha gondolod üzenj ;)
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. f/19
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem szimpatikus vagy, szóval szivesen megismerkednék veled. :)

16/f

2013. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Írjatok, mert nekem nem engedi
2013. jún. 8. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

"Debreceniek előnyben."


Tisztára,mint az álláshirdetések.

2013. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd a privátot, közel vagyok! ;)
2013. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem bátorság kell ahhoz, hogy egy ilyen oldalon több mint barátként ismerkedni próbálj. Nagyon nagy zsákbamacska dolog ez. Viszont ha egy ilyet meg tudsz kockáztatni, akkor bizonyára az interneten kívül máshol is menne. Ebben biztos vagyok. Nem te vagy az első, aki ilyen helyzetben érzi magát, hogy minden fiúnak csak "az" kell. Hazudnék, ha az ellenkezőjét mondanám. Hidd el, ugyanakkora esély van, hogy itt egy olyan srácot találsz, mint az utcán. Azzal a különbséggel, hogy ez a netes megoldás... hogy is mondjam... sivár, személytelen. Ha beírsz pár kulcsszót a keresőbe, akkor meglátod te is, hogy vannak olyan emberek, akiket elképzelsz, és azok is járnak máshova is.


Na szóval, ezzel mind nem bírálni akartalak. Ha úgy érzed, akkor próbálkozz itt is. Különösebb oka nem is volt, hogy írtam. Csak úgy böngésztem... :)


Minden jót!

2013. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!