Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha feladom a...

Szerintetek, ha feladom a csajozást és csak barátkozni próbálok lányokkal, akkor van esélye, hogy egy magamfajta csúnya srácnak végül mégis lesz barátnője, akár a lány barát akár más csaj esik belém?

Figyelt kérdés
Igazából én már nem fűzök semmmihez sem komoly álmmokat. Valahogy elindultam egy lejtőn pár éve, amikor elkezdtek csúfolni a külsőm miatt és rájöttem, hogy milyen csúnyának is tartanak engem a lányok. Aztán ahogy csajozgattam egyre többször éreztem, hogy undoronak egyesek tőlem, főleg a bulikban, mintha valami leprás szörny lennék. Akkor már indultam a lejtőn lefelé, de igazán még nem csajoztam, míg lassan másfél éve, hogy aktívan csajozgatok és bizony elég sok durva dolgot kaptam a külsőmmel kapcsolatban. Ráadásul olyan dolgok miatt gúnyoltak, amin változtatni sem tudnék, ha akarnék sem. Egy ideje már leadtam a szintet és olyan lányoknál próbálkoztam inkább, akik nem jöttek be a fiúknak, nem voltak fiú rajongóik, ilyesmi. Na itt volt egy-két csaj, akinek mintha bejöttem volna, de végül rá kellett jönnöm, hogy ők is leléptek egy másik sráccal, aki bejött nekik jobban külsőre, amikor már megindult az önbizalmuk, hála nekem. Azóta már nem is tudom mit kéne tennem, de egy pár napja már gondolkozom, hogy talán fel kéne adnom az egész csajozást már úgyis unom, hogy alapból olyan lánynál nincs is értelme próbálkoznom, aki kicsit is bejön, mert azok az átlagos lányok is kapnak legalább 10 rajongót, míg a szebbek meg akár 200-at is, ha nem többet, főleg a facebookonak köszönhetően, ahol már a világ másik végéből is arab meg néger rajongók is írosgatnak a csajoknak meg lájkolják az összes kiírásukat, így érthető, ha a csajok elszálltak és már úgy vannak vele, hogy ők bárkit megkaphatnak, akkor minek érnék be, egy érző szívű, de csúnya sráccal. Valahogy ez is a baj velem, hogy van szívem és túlságosan együttérző típus vagyok. Olyan lányhoz valamiért nincs szerencsém, aki inkább érzelmes, elmélkedős, álmodozós típus lenne, mintn én és inkább visszahúzódó, félénk, szerény vagy már abban sem vagyok biztos, hogy az ilyen lányok is kedvesek lennének velem, lehet ők is kinevetnének, ha meglátnának. Nem is értem én már ezt, lehet tényleg ostoba voltam, hogy arról álmodtam van valahol egy lány, aki más, mint a többi, aki különleges, aki meglátja belsőmet és a külsőm ellenére is tovább néz be a lelkembe. Annyira utálom, hogy ilyen érzelmes, érzékeny típus vagyok. Persze nem mutatom ki, mert erősnek kell látszani, de van, hogy sírni tudnék egy szerelmes párt látva, olyan jó lenne csak megölelni egy aranyos, kedves lányt, aki megérdemli vagy szeretetre vágyik. Tudom, hogy nekem nincs esélyem a csajoknál, de van egy olyan érzésem, ha barátkoznék is a lányokkal, akkor sem lennének kedvesebbek velem, nyílván ugyanúgy gúnyolnának meg elutasítatának. Szóval ez egy ördögi kör, de gondoltam megkérdem már ki mit gondol erről. :/

2013. jún. 9. 02:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%

AZt lehet csúfolni, aki hagyja magát.

A loserek nagy része tehet is arról, hogy loser kinézetű. Nem kéne idiótán, zsíros hajjal, hanyag mód megjelenni és máris kívánatosabb egy ember. Szedd össze magad. Senki sem fog vállon veregetni a semmire. Érted?

2013. jún. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
nem.
2013. jún. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, emberek, ennek a fiúnak most némi biztatásra van szüksége, ha nem látnátok.

Szóval, kedves kérdező, én hiszek benne, hogy mindenkinek van egy lelki társa a világban, így neked is. Szóval ne add fel! Egyszer meg fogod találni Őt, ott fog állni előtted és nem fog kigúnyolni semmiért, mert úgy fog szeretni, ahogy vagy. De ezt sem szabad siettetni, majd eljön ez a nap is. Hidd el! Én hiszek benned, úgyhogy csak hajrá! :)

2013. jún. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
26%
legyél meleg.
2013. jún. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
Te most nagyon rossz passzban vagy. Tudatosan tedd rajta túl magadat. Ha nyitott szemmel jársz, meglátod, hány nálad rondább srácnak van, akár bombanő társa. Ne add fel!!!
2013. jún. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis te azért fogsz csak barátkozni a lányokkal hogy ezzel társra találj, magyarul nem adod fel a társkeresési reményedet. Ez így nem működik.
2013. jún. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnos ronda srác egy lánynak se kell, még a szintén ronda lányoknak sem.
2013. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
28%

Fuj...hat latod?!

Meg nem is lattalak de nekem ilyen pasi sose kene...

Gusztustalan vagy.Ahogy itt nyafogsz mint valami kislany

Magadat beallitod a "jajj szegeny szereny artatlan boci akit a csunya gonosz lanyok mindig bantanak" csavonak akkor mit varsz??

Egy ilyen onbizalom hianyos ember senkinek sem kell.. Nem kell hogy lehuzza az en onbizalmam is

Undorito ahogy viselkedsz


17/L

2013. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Legalább magaddal legyél őszinte, itt depizel, hogy milyen csúnya vagy. De mellette te vagy az érzékeny kedves stb stb. De még ezt is fel akarod adni és át akarod verni a csajokat azzal hogy csak barátkozol. közben ez csak álca lenne az első pillanattól kezdve. Ennyi erővel add ki magad melegnek, úgy még jobban barátkozhatsz lányokkal. Egy csomó film szól erről. Csak ne lepődj meg ha nem az lesz a vége.


Kapd össze magad kicsit mert erőteljesen csúszol a szánalmas kategória felé. Hány éves vagy? 16?

2013. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim válasza:

Ne általánosíts.

Az írásod alapján egy érzelmi sivatag vagy, ráadásul önző is.

"ők is leléptek egy másik sráccal, aki bejött nekik jobban külsőre, amikor már megindult az önbizalmuk, hála nekem."


Ha ők össze tudták szedni az önbizalmukat hála neked, akkor neked miért nem sikerül, hála nekik. Ehelyett itt rinyálsz.

A facebookos sztorit azért nem értem, mert értelmes ember arra használja, amire való, nem önbizalom tuningnak. Én jó csaj vagyok, de nekem csak a barátaim az ismerőseim és a családom, az ismerőseimen kívül senki nem férhet hozzá az adataimhoz, még akkor se, ha cég kéri, hogy megnézzenek.

Nagyon érzelmes típus lehetsz, ha így általánosítasz... Komolyan...

És akkor igen, a nagy rinya tenger végére értünk. Azt gondolom, ha összeszednéd magad és nem csaj sírnál és kiírnál holnap is meg azután is és a gyk végéig minden nap egy ilyen kérdést és ha nem a tetves facebookon élnéd a szánalmas kis életed sokkal előrébb jutnál.

2013. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!