Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről beszéljek facebookon...

SZJG kérdése:

Miről beszéljek facebookon egy olyan fiúval, akit még nem is ismerek, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
2 év külömbség van köztünk, a suliban találkoztunk.. ő 17 én pedig 15 vagyok. Jó lenne valahogy megismerni, így úgy gondoltam ráírok facebookon.. kezdetnek ez is elég. De már azzal is bajban vagyok, hogy nem tudom mit írhatnék neki, hisz nem is ismerjük egymást, nem akarok nyomulósnak tűnni. Adnátok pár tippet, hogy ilyenkor mit is kéne tennem? Nagyon köszönöm, de kérlek kíméljetek meg a bunkó megjegyzésektől.

2013. jún. 10. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bökd meg, aztán magyarázd el neki hogy csak facen tudsz barátkozni
2013. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
krva cink, hogy ezt meg kell kérdezned
2013. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mainstream 95 ***** válasza:

Rám miért nem írnak ilyen csajok? :D


Egyébként elég, ha alap dolgokról kezdesz el kérdezősködni.Először csinálsz egy "bevezetőt", hogy szimpatikusnak tűnt ezért meg szeretnéd ismerni.Utána lehet témákat alkotni például, hogy mennyire szereti a sulit, milyen az osztálya stb..Ahogy megismered, úgy jönnek majd az ötletek :D

2013. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csak facen... De mivel még nem is ismerem ezért nem fogok odamenni hozzá csak úgy. Ez csak nekem lenne furcsa? Ti nem néznétek ha idegenek leálnának veletek ismerkedni?? Az én korosztályom szerint gondolkozzatok ;)
2013. jún. 10. 19:34
 5/5 anonim válasza:
ha tetszel neki nem fog furán nézni ha odamész
2013. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!