Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy beszélgessek vele?

Hogy beszélgessek vele?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, csendes lány, nem nagyon beszélgettem vele egész évben, más társaságban vagyunk, és alig találkozom vele, egész helyes lány, van mikor néz engem (csak diszkréten), én kicsit nagyszájú fiú vagyok, nem tudom ez meg rémítheti e, multkor benthagyta a teremben a kabátját én utánna vittem mosolygott, szépen meg köszönte de ennyi...

Nem szokott bajom lenni az ismerkedéssel rengeteg lány barátom van( nem is vagy csúnya kisportolt, széles vállú ) vannak kimondottan ribik is köztük, lehet hogy ez a sok lány körülöttem (sok fiú spanom is van félre értés ne essék, de páwa se vagyok)

Hogy kerüljek a közelébe?



2013. jún. 11. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy lány mióta helyes? azok mi fiúk vagyunk:D Hát szedd össze magad és menj oda hozzá szólítsd le majd hívd el valamerre a hétvégén 3 napod van kb.:D
2013. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
finoman akartam fogalmazni na... :D az az igazság hogy nem akarom meg ijeszteni.
2013. jún. 11. 17:45
 3/3 anonim válasza:
Ha ő eleve ilyen kis félénk, akkor ő nem fog odamenni hozzád, így talán még örülne is annak, ha te mennél oda hozzá. Talán pont erre vár.
2013. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!