Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni? 17/L

Figyelt kérdés

aki leszeretne hordani, azt kérem, most tegyen kivételt, és ne tegyen megjegyzést! változtatni nem fog semmit rajtam, akkor meg minek a fölösleges energiát? (ha ezek után valaki mégis beszólna, az nagy valószínűséggel nincsen más elfoglaltsága, mint mások szapulása.)

Előre is köszi, ha priviben írsz! :)



2013. jún. 12. 16:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: Hogy ihatna? Ha netán bekerül a detokszba, evidens, hogy a szüleit fogják felelősségre vonni, nem? Ész, hová mész...
2013. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

óó igaz is!köszi 18/L !!! szeretem amikor a lányok észreveszik a hibákat! :)

csak és kizárólag alkalmi kapcsolat! nem szeretnék komoly kapcsolatba kezdeni! lányok is írhatnak! :)

2013. jún. 12. 17:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk a Hesse-mátrix determinánsáról. :D
2013. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11: látom, hogy otthon vagy a témában, kolléga. Hivatkozzál már jogalkalmazói gyakorlatra, illetve konkrét jogszabályhelyre, légyszi.

Laikusok...

2013. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

van :P

én 22 múltam, jelenleg az elte padjait koptatom, te?

2013. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!