Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezhetnék egy "csak...

Hogyan szerezhetnék egy "csak szex" barátot?

Figyelt kérdés

Pár hete lett vége az előző, nem működő kapcsolatomnak. Nem hiányzik semmi, csak a szex, az viszont nagyon. :) Nem vagyok bulizós fajta, szóval azok a lányok, "akiket nem nagyon kell már itatni", nem játszanak.

Egy lány barátot szeretnék, akivel mindketten meghallgatjuk a másikat. Akivel csak szexelünk, de ezen kívül minden ugyanúgy működik, mint két barát közt. Esetleg ha mindketten egy kapcsolat után vagyunk, akkor őszintén kibeszélhetjük magunkból a dolgokat a másik fél sértődése nélkül.


Hanyagoljuk az olyan kommenteket, amik azt bizonygatják, hogy "úgyseműködik". Van ellenpéldám. Működhet. :) Szóval a kérdés, hogy hol, hogyan és elsősorban ki menne bele ilyenbe?



2013. jún. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek, Debrecen környékén. Sok sikert, nem lesz könnyű ilyet találni. Én már csak tudom. :D
2013. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiállsz az út szélére :D
2013. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol:P
2013. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát szerintem konkrétan ilyen célra elég nehéz találni.. én az egyik barátommal voltam így egy ideig, de aztán elköltözött, azóta én is szenvedek :D De vmilyen szinten egy ilyen 'kapcsolatnak' is ki kell alakulnia, azért vadidegenekkel nem sírsz a volt pasid/csajod miatt, aztán meg dugtok egy jót :D
2013. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem 2 ilyen barátom van. Meghallgatnak, ők is elmondják a dolgaikat, eljárunk vacsorázni és moziba vagy bárhova. De azért képben vagyunk mind, hogy miről is van szó :) Az egyiket középsulis barátnőm által ismerem már kb. 8 éve.


A másik sráccal neten találkoztunk. Nem ilyen céllal voltam fent, nem kerestem senkit és tényleg csak max 20 percet, ha fent voltam épp. Ő írt nekem elsőként, szimpi volt, felvettem skypera. A többi alakult.


Szerintem neten lehet ilyen barátokat találni. De nem könnyű, meg sok lány szerintem bele is szeret gyorsan a "barátba". Ezt le kell küzdeni magukba. ÉS neked is nagyon az elején tisztázni kell, hogy mit is szeretnél. Ami még fontos, hogy szerintem még véletlen se lebegtesd meg egy kapcsolat esélyét. Sok a buktató de jó, ha meg van az "igazi". Vagy esetemben az igaziak xD


23/N

2013. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Működhet, igazolom.
2013. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
23N: egy igazi szajha vagy!
2013. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!