Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szidjátok a chat ismerke...

Miért szidjátok a chat ismerkedős oldalakat, amikor szinte a legjobb oldal, ahol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Több fiú ismerősöm ilyen oladalakon találta meg a feleségét és elég szép lányokat találtak ott és ezek fiúk ráadásul elég csúnyácskák is. Én is voltam fent ilyen oldalon és elég kedves aranyos szép lányokat találtam ott. Jó nyilván sok kamus is van, de ki kell válogatni a normálisakat. Sőt azért jobbak ezek az oldalak, mert itt a beszélgetés a cél nem a társkeresés és nem olyan fontos a kép
2013. jún. 13. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sok embernek semmi nem jó! Aki azt mondja, hogy élőben kell, annak van egy rahedli ismerőse, több száz fős baráti köre-szóval azok könnyen beszélnek!

Mert az élőben ismerkedés az ő értelmezésük szerint az, hogy az ismerősei közül összejön valakivel.

2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nincs nagy haveri köröm (van kemény 4 barátom) és a párjaim olyan váratlan szituációkból jöttek... Soha nem is ismertem őket előtte. Ettől függetlenül és jobb szeretek élőben mint neten.


Nekem chates oldalaknál egyedül a chat.hu-ról van tapasztalatom... ott kb. 95%-ban a perverzek találtak meg és a beszélgetés minden volt csak nem változatos.

2013. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alfonzína, de te lány vagy! neked másabb, mert jönnek maguktól is. Ha fiúból lennél, valószínűleg megváltozna a véleményed.
2013. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!