Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jeleznétek, hölgy...

Hogyan jeleznétek, hölgy partnereteknek, ha kellemetlen a lehelete?

Figyelt kérdés

Lányok, csajok ti is hozzászólhattok, mi lenne az a mód, amit el tudtok fogadni, ha mondjuk nektek mondaná valaki, feltételezve, ha kellemetlen a leheleted?


Nagyon kínos, nemrég melegedtünk össze jobban, és már túl vagyunk azon, hogy visszaforduljak, meg ez akkora csekélység lenne ezért, mert megoldható lenne.

De hogyan???

Ha lehet, komolyabb emberek válaszoljanak, nem poénról van szó!!!



2013. jún. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Elképzelni sem tudom, hogy ezt magamtól ne vegyem észre...


De ha így lenne, talán az a leghatásosabb, ha előveszed a rágód, megkérdezed, ő kér-e, aztán elrakod anélkül, hogy te bevennél egyet. Ez szerintem elég jelzés értékű. Nekem leesne.

2013. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nenm kell köntörfalazni vagy rébuszokban beszélni!!! Mond meg neki hogy büdös a szád és jó lenne ha valamit tennél ellene. Súlyosabb esetben orvoshoz fordulni.
2013. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk van nálad rágó és a személy előtt beveszel egy szem rágót és megkínálod :) ( jobbik esetbe elfogadja )
2013. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"Kérsz rágót?

Nem.

De kérjél"

:D

2013. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt a rágós témát ismerem. Nem fogalmaztam jól. Nem elviselhetetlen, hanem vagy fogkő, vagy szuvas fog lehet. Tudom, milyen, mert nem annyira gáz, nem veszi észre az ember. Nekem is volt, hogy kiesett a tömésem, és nem nagyon éreztem, megszokja az ember.


Lányok szerintetek, ha őszintén elkezdek róla beszélni, ez normális dolog??

2013. jún. 13. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha egy lány értelmes, nem fog ezen megsértődni, hanem időpontot kér a fogorvoshoz, hogy orvosolni tudja a problémát. Ha nem az...az jobb is, ha kiderül. Persze kínosnak kínos lesz így is, úgy is, de még az is lehet, hogy tényleg nem tűnik fel neki, így csak "örülhet", hogy végre valaki figyelmezteti.
2013. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi Buboréklány! Akkor nagylevegő, és elmondom neki...

Köszi! :)

2013. jún. 13. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérsz egy rágót?:)

Ha nekem mondanák...hát én abszolút nem sértődnék meg,poénra venném az egészet,de persze tennék ellene:)

2013. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd neki: "Mit ettél?" (undort kifejező arccal)

"Nagyon nem jó valami."

Ha azt mondja h semmit, akkor folytasd:

"Akkor valami lehet a fogaiddal"


Én is mondtam a barátnőmnek hogy ez nekem még kellemetlenebb de már nem akarom tartani magamban mert csak az lesz a vége hogy undorodni fogok a csókjától.

30F

2013. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!