Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kéne ezzel a lánnyal...

Hogy kéne ezzel a lánnyal beszélgetésbe kezdeni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ismerem őt, mivel osztálytársak vagyunk, de eddig nem igazán érdekelt ő. Viszont most nagyon megtetszett és fogalmam sincs miről kéne vele beszélni. Máskor sokat beszélek, de most lövésem sincs mit kéne neki mondani. Szerintetek miről kezdjek el vele beszélgetni, ami érdekelheti őt? Nem tudok róla valami sokat, ezért nem tudom miről lehetne vele beszélni, de nagyon szeretnék vele megismerkedni. Légyszi adjatok valami tippet:/


16/F


2013. jún. 13. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem nincs olyan osztálytársam akivel ne beszélgetnék. Nálunk mindenki egy húron pendül, mindenki bír mindenkit.
2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több infó!! Valami nevetséges tanár vagy valamit írj még.
2013. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azért furák az ilyen kérdések, mivel 100%-os fiú osztályba jártam 16 évesen, így aztán halvány fingom sem lehet, milyen kikezdeni egy osztálytárssal:) Ez a gépészek átka sajnos...
2013. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, dicsérd meg a haját, parfümjét, ruháját :)
2013. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi hétköznapi dologról kérdezd pl.: mi a hobbija,mit szeret csinálni. És hívd félre,hogy ne zavarjanak be a többiek.
2013. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

beszélgetéshez két ember kell, öcsém én tudok a Te korodbelivel dumálni, nem kérek segítséget, érdekes,

amúgy ha van fb-a, nézzél rá, ehhez ismerni kéne, de néha lazán egy helyzetből is lehet, ez nem tanítható, N

2013. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!