Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes valamiben reménykednem?

Érdemes valamiben reménykednem?

Figyelt kérdés
Nem a szűk baráti körömben, de barátnőim társaságában van egy srác, aki már nagyon régen tetszett, de még a barátnőimnek sem említettem, plusz soha még csak beszélni sem beszéltem vele. Kb két hete volt egy közös összejövetelünk, kb 20an voltunk, és a sráccal kicsit összekavarodtunk, de már csak a buli vége felé, és mindketten be voltunk rúgva. Na de azért persze reménykedtem valamiféle folytatásban, csakhogy még facebookon sem jelölt be, plusz az egyik barátnőmnek azt mondja nem emlékszik az este második felére. Ez azért nem túl hihető. Sztem ez kamu. Azért abban érdemes reménykednem, hogy tetszek neki valamennyire, vagy felejtsem el úgy ahogy van? Kérlek a válaszkor írjátok oda a nemeteket.

2013. jún. 14. 17:08
 1/2 anonim válasza:

Szerintem, ha tényleg emlékezett volna rád és, ha felkeltetted volna az érdeklődését, akkor megkeresett volna.


22/L

2013. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is így gondolom, csak nem akarok túl "gyanakvó" lenni, merthogy én sem kerestem, de sztem azért a férfiaknak kell...
2013. jún. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!