Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is tapasztaltok már, hogy...

Ti is tapasztaltok már, hogy amikor interneten ismerkedtetek és küldött képet a lány, akkor tök csinos volt rajta, de mikor már élőben találkoztatok egyszerűen nem ismertetek rá?

Figyelt kérdés

Küldött képet és tök csini volt az a lány a képen, de mikor találkoztunk nem akartam hinni a szememnek, tiszta kövér volt meg úgy minden.

Miért nem lehet valós képeket küldeni??


2013. jún. 15. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
és mi lett a találka vége?:D:D:D megnéztem volna a rekaciódat (:
2013. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
bocsi (=
2013. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 unalmas pasi ***** válasza:
Mert általában mindenki csak a számára előnyös képeket teszi fel netre!
2013. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
voltam már hasonló helyzetben.. hát igen, ezért "veszélyes" az internetes ismerkedés
2013. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 unalmas pasi ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem pali volt!! XD
2013. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan,hogy örültem,hogy előbb értem oda,mert így mikor megérkezett,akkor leült az asztalomhoz és nem kellett keresgélnem,mert amúgy sose találtam volna meg :D
2013. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy élőben nem volt olyan szép a lány, bár ő előtte mondta is, hogy nem túl fotogén. Viszont olyan is volt, hogy egy csaj élőben még gyönyörűbb volt, mint képen, és ahogy mosolygott... Mondjuk rólam eleve kevés kép van, és gyűlölöm is, ha fotóznak, de azokon is idiótának nézek ki, szóval rólam előnyös képet nem nagyon tudnak készíteni.
2013. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kétszer találkoztam netről megismert pasival,még kb 5 évvel ezelőtt. Ugyanazt kaptam, amit a képen is láttam és ők is rögtön felismertek. Más kérdés, hogy a randi így is borzalom volt, de ez nem a kép hibája.


Azóta sem ismerkedek neten.

2013. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez a photoshop átka.
2013. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert sok olyan lány van, aki soványitja magát a képen , a képen felöltözik magassarku, p_csaruha, közben meg a cipöben életében nem járt még, sehova nem öltözik fel csinosan) :/ mindneki az elönyös oldalát mutatná jobban(márha van olyan:D)

18L

2013. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!