Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszeni akarok egy fiúnak...

Ha tetszeni akarok egy fiúnak Edda koncertre milyen ruhába menjek?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra,hogy magassarkú,farmer rövidgatya meg egy kivágottabb fölső,de az valahogy diszkóba illene,Edda koncertre nem illene. nem vagyok rock-os csaj,de viszont szeretem az Eddát,ezért a rockos viselet kilőve. Miben menjek,hogy "csajos" is legyek,de viszont ne "cicababa"?? Na és persze tetszek neki!!!
2013. jún. 15. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
olyanba, amibe beállnál a kör közepébe...
2013. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valami aranyos tornacipőt vennék fel, szűk farmerrel és valami ujjatlannal.. Bár ha meleg lesz, lehet a farmer túlzás.. Esetleg rövid nadrág atléta.. Szerintem ha nem magassarkút veszel, túl rövid gatyát akkor nem baj, ha kivágottabb a felső..
2013. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Amiben jól érzed magad. Magassarkú azért nem javasolt, mert a tömegben szerintem nagy esélyed van a borulásra.

De a többit miért ne vehetnéd fel? Semmi akadálya.

2013. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
amiben jól érzed magad. farmer az örök ruhadarab. én is abban megyek minden koncertre, mint Budaörsre is tegnap.
2013. dec. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!