Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedved ismerkedni? (Film...

Van kedved ismerkedni? (Film rajongók)

Figyelt kérdés

Szóval, 18 vagyok , Fiú

Baráti alapon keresek beszélgető partnereket.

Imádok horror filmeket nézni :D(kb. naponta nézek 1-t , mikor milyen kedvem van ),Kedvenceim : Horror, Anime-k, fantasztikusak,de ha pl: te más milyen műfaj iránt vonzódsz,felváltva is nézhetjük, 1x olyat amit te akarsz, 1x olyat amit én. Van itt valaki aki csatlakozna hozzám? Megbeszéljük mit nézzünk, majd beszélgetünk rólla,(vélemények stb. ), végülis 1 filmes barát online :D aki hasonló módon imád filmezni (ez fontos, nem 1 olyan embert keresek aki heti 1-2 filmet néz :D )

Ismétlem nem csajozni akarok, csak beszélgetni hasonló érdeklődési körrel rendelkezőkkel.

skype-n :D aki akarja üzenetbe elkérheti az id-m :D ha mellé írja a kedvenc horror filmje /sima filmje címét:D



2013. jún. 16. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Én a lányokhoz vonzódom, nem a filmekhez, bocs :D
2013. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
horror filmet akarsz: Twilight :D garantált a sikoly..
2013. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
parlamenti naplótól összeszarod magad
2013. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajj már! Én meg akkor olyat keresek, aki koreai dorama rajongó!!! Én is az vagyok, és itt a nyári szünet, szeretnék új sorozatba kezdeni. Aki szintén így van, az írjon! :)

17L

2013. jún. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hmm.....

Mit is vártam? ^^

Na mind1 :)

2013. jún. 16. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ma néztem a texasi láncfűrészesnek néhány részét, tegnap az új 2013-ast a texasi láncfűrészes 3D-t. Nem egy nagy durranás.
2013. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: és még enyhén fogalmaztál:D
2013. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!