Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti az alábbiról mit gondoltok?

Ti az alábbiról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Általában is, de egy konkrét esetben is(most a magamé),amikor van egy férfi és van egy nő, érettek mind a ketten, szinte alig beszéltek egymással, de mégis jöttek az érzések. Honnan jönnek ezek? Ez lenne a kémia? De ugyanilyen, az első látásra szerelem is, csak úgy jön. Lehet erre/ezekre építeni? Ettől nem lehet egy kapcsolat tartós, vagy szerintetek igen?
2013. jún. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kémia. Lehet ez egész életre-szóló is, de ezt előre nem lehet tudni. Amúgy meg remélem, nálatok bejön a hosszú táv.
2013. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,ez a kva kémia:( És nagyon nehéz neki nemet mondani:/

Az én esetemben anno pont egy olyan fiúval volt meg kettőnk közt,aki szöges ellentétem mindenben.

Így mégsem hagyatkoztam az érzelmekre és az agyamra hallgatva eloldalaztam.Azt nem tudni,jó döntés volt-e.

Azt hiszem igen.

2013. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha okosak vagytok és nem szálltok el az érzésektől, hagytok időt magatoknak beszélgetni, és kicsit tűrtőztetitek magatokat, akár életre szóló is lehet.
2013. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, meddig szenvedtél?

Első, hát az a baj, hogy én nagyon megfontolt vagyok kapcsolati téren, de most leginkább attól félek, hogy ő fog csalódni, mert túl jó nekem.

2013. jún. 18. 15:46
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, bocsi
2013. jún. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!