Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bűn az, ha nem vagyok képes...

Bűn az, ha nem vagyok képes vonzódni a túlsúlyos lányokhoz, úgy, ha a tömegindex szerint sovány vagyok és rám férne még kb.5-6kiló legalább, hogy a normálba legyek súlyban?

Figyelt kérdés
Mindig is a vékony lányokhoz vonzódtam, talán azért van, mert én is vékony vagyok, bár nem is ez a lényeg, hanem, hogy sosem voltam sikeres igazán a lányoknál, néha mintha lettek volna jelek, hogy tetszettem olyan lánynak, aki nekem bejött és vékony, vonzó volt, de sajnos nem mertem kezdeményezni, ma meg már szerintem igen megcsúnyultam, mert kb. észre sem vesznek a lányok. Sokan mondják, meg lehet olvasni sok felé, hogy a túlsúlyos lányoknál kéne próbálkozni, ők örülnek, ha kapnak fiút, de sajnos hiába erőltetem, nem érzek vonzalmat irántuk, sőt, inkább undort, pedig biztos rendesek meg minden, de mégsem megy ez nekem, őszintén szólva inkább lennék egy prositval, aki legalább vonzó nekem, mint olyannal, aki nem vonzó, minth egy fiúval kéne csinálnom, olyasmi érzésem van, undor. Bűntudatom is vvan emiatt és rossz embernek érzem magam, eléggé megvisel ez mostanság. Továbbra is próbálom erőltetni, ha már nem jön számomra vonzó lány az életembe.

2013. jún. 20. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
miért lenne ez gond. Kinek mi tetszik. én édesapám pl sosem volt egy vékony ember mégis világ életében a vékony nők tetszettek csak neki. Ettől nem vagy rossz ember. Van ellen példa is . ismerek oylan férfit aki világéletében nagyon sovány volt mégis csak a duci, inkább kövér nök tetszettek neki. aze lső felesége is iylen volt és a mostani párja is ilyen.
2013. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,3 évig terjedő dagicsaj napi dugással büntethető,maximum.Szóval nem játék...
2013. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne viseljen meg, igényes ember dagadt nőkkel nem áll le, én rájuk sem nézek soha az életben, úgy hogy vonzalmat érezzen irántam valamelyik


Vékony nőt szeretnél, akkor addig hajts míg nem lesz, én is 173cm-hez vagyok 57kg talán, és szerintem kapnék hozzám való csajt

21/F

2013. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Igényes ember dagadt nőkkel nem áll le"

De jó!


Érdekes, ha fordítva lenne a kérdés: a tömegindex szerint kórosan túlsúlyos lány vagyok, de mégis undorítónak találom a vékony pasikat, az bűn? akkor már letámadnátok, hogy mit siránkozik...Istenem...


17/L

2013. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igényes ember dagadt nőkkel nem áll le"


B*szod!!Te egy k*baszott k*csög vagy!!!

Kívánom hogy az életben csak kövér nőknél legyen szerencséd!!

2013. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bűn, én pl. a vékony pasikhoz nem tudok vonzódni külsőleg, nem tehetek róla. Van ilyen.
2013. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hülyeség, hogy túlsúlyos lányokkal kell próbálkoznod, mert ők örülnek, ha kapnak magunknak valakit. Több duci hölgy ismerősöm van, akiknek igencsak helyes partnerrel büszkélkedhetnek, tehát nem biztos, hogy valaki némi túlsúly miatt nem talál olyat, aki tetszene neki.

Az igaz, hogy vannak olyan duci, vagy csúnyácska lányok, akik úgy vannak vele, hogy szívesen ismerkednek csúnyácska fiúkkal, mert önbizalomhiányosak és azt hiszik, ezeknek a fiúknak alacsonyak az elvárásaik külsőleg. Pedig a férfiak vizuálisabb alkatok, egy nőnek is számít a külső, de egy férfinak pláne. Tudom, itt te csak a testalkatot kötötted ki elvárásként, de gondolom, azért te sem választanál egy kifejezetten ronda fejű lányt.


Szerintem nincs értelme olyan szempontból alább adni az igényeket, hogy csak azért jöjjünk össze valakivel, mert úgysem jut jobb. Viszont megéri megismerkedni, még ha csak barátkozás szintjén is olyanokkal, akik nem pont a zsánereink, mert ilyenből is lett már szerelem.

Erőltetni viszont ne erőltesd! Még az sem biztos, hogy nem találsz magadnak egy vékony lányt.

2013. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!