Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Strandon hogyan lehet csajokka...

Strandon hogyan lehet csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, mivel ott mindenki társaságban van, kb. sehogy.
2013. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lányként ugyanerre keresem a választ, hogy fiúkkal hogy lehetne:/
2013. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fuldokoljatok a vízben, hátha kiment a kiszemelt.

de a pancsolóban, mert az ártalmatlan...!

2013. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, én csak azért megyek, mert sok ott a cuki, nekem tetsző picike lány, amúgy rühellem a vizet, vízibeteg vagyok. :D
2013. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pont strandon tudok leginkább ismerkedni.:) Bárhányszor kimegyek bnőmmel a strandra,mindig tapadnak a pasik. Kiszemelünk valaki(ke)t,aztán mikor bent vannak a medencében,odadobjuk neki(k) a labdát. Eleinte azt fogják gondolni,véletlen volt,de mikor már többszörre csináljuk,akkor tudni fogják,h nem. Addig dobáljuázk oda a labdát,amíg oda nem jönnek hozzánk.:) Eddig mindig sikerült becserkészni a kiszmeelteket. :D

20/L

2013. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél neki egy lángost, én díjaznám :)
2013. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elosszor szemezz vele .érd el ,hogy eszrevegye ,hogy nem tudod levenni rola a szemedet utanna kezd el kozeledni fele es kerdezz vmi full altalanos dolgot ,utanna kezdj el vele tarsalogni . Vagy ha nem néz vissza rád ,vagy nem mered megszolitani akkor johet a joöreg labdas ismerkedes ami strandon biztos sikert arat ;)
2013. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!