Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és kikkel ismerkednek az...

Hol és kikkel ismerkednek az itteni általánosítást kedvelő pasik, hogy ilyen borzalmas nőket ismernek meg?

Figyelt kérdés
Nem értem ezeket a fiúkat, akik ilyeneket irogatnak, hogy a nőknek csak a helyesek kellenek, a nagy méret fontos, magas fizetésű pasik stb. mintha minden csinos nő ilyen felszínes lenne. Pedig, akiket én ismerek az egyetemről, vallási közösségből, baráti társaságból ismerős nők teljesen mások, normális értékeket szerető lányok.
2013. jún. 21. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Általában itteni lányokkal, ez a legszomorúbb...
2013. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vallási közösségbe vannak normális nők? Zsíír vasárnap megyek a templomba! Kösz az infót!!!
2013. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy amiket leírnak hogy jaj ilyenek a nők nekik pont ilyen nők kellenek csak mivel nem jönn nekik össze nyavajognak
2013. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pont ezeken a helyeken nem keresik őket. Szerintem a legtöbbjük szórakozóhelyen próbálkozik, ami köztudottan nem mindenkinek való hely ismerkedés terén.
2013. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hiába is próbáljátok ezt megértetni velük nem fog menni pár rossz tapasztalat és a saját önhipnozisuk hatására annyira beléjük rögzült ez a hül.eség hogy már-már képtelenség elmagyarázni ezt nekik
2013. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sok helyen próbáltam ismerkedni, a szórakozóhelyeket kivéve, mert oda nem járok. Szóval az kilőve. De egyetemen akiket ismertem mind felszínes volt, és el sem tudta képzelni egyik sem, hogy randizna velem. Vallási közösségbe ateistaként nem járok, barátaim pedig nincsenek.
2013. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ők?

Senkivel,sehol. Egy rossz tapasztalat után mondják ezt.

2013. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, a probléma gyakran pontosan az, hogy "a nem ilyen lányok" gyakran egyszerűen elérhetetlenek. Azért gondolom ezt, mert ők maguk is többnyire zárkózottak és nem engednek a közeledésnek. Pedig mi nagyon örülnénk neki, de értsék meg ők is, hogy ebben a mai elmebeteg világban nekik is kezdeményezniük kell, keresniük az értelmes fiúkat, ha pedig egy olyannal találkoznak, akkor mindent vessenek be, hogy a fiúk vegyék az adást!

Az egyetemeken az értelmesebb csajok gyakran elzárkóznak, sok ember van, akit nem vonz egy vallási közösség, illetve nem vagyunk tagjai a baráti társaságodnak. Manapság nagyon nehéz egyáltalán közel kerülni más lányokhoz, ez is a probléma. Pedig egy kicsit több bizalom nem ártana.

2013. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát akiket én ismerek egyetemről egy kivétellel mind büdös qrva. Az az egy aki nem meg a barátnőm
2013. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Pár példa itt is van. érdemes elolvasni a hozzászólásokat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__11..

2013. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!