Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szabály az, h a férfinak...

Miért szabály az, h a férfinak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
A nők miért nem kezdeményeznek?Büszkeség?
2013. jún. 22. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

nem szabály, csak illendő. bár a mai lányok.. meg se várják hogy rájuk nézzen a pasi és már sz*pják is...

én szeretem ha egy férfi FÉRFI. kezdeményezzen ő eleinte teperjen egy kicsit. persze a későbbiekben nem kell neki kezdeményeznie mindent, de az első 2-3-4 alkalommal igen. ha olyan fatökűvel találkozom aki megcsókolni sem mer, akkor mit várjak tőle? :)

2013. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem szabály, szokás. És jó érzés általában mindkét félnek. Mert a fiú hódíthat, a lánynak meg kedveskednek. Általában nemek szerint így vagyunk beállítva. Persze ez nincs kőbe vésve, én is kezdeményezek, ha tetszik valaki, nem várom el, hogy mindenki udvaroljon nekem. Csak azért mégis jó érzés, ha egy fiúnak tetszem, és tesz azért, hogy megismerhessem. Az az igazi...
2013. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

1: ha nagyon zavar manapság ez a szabály úgyis elég halvány

2: azért mert a férfi a zsákmányszerző egyed, neki jutott ez a szerep.

3: a nők a kis virágocskák meg a toronybazárt herceg kisasszonyok nekik csak sóvárogni szabad, hogy jááááj bárcsak jönne a herceg

2013. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

minek?


előbb-utóbb úgyis akad valami szoknyavadász aki megteszi, ha nincs szőke herceg jó lesz a Gazsi is!

2013. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

és igen, ismerek olyan lányt aki méltóságon aluli retekkel jár csak azért, mert olyan büszke, hogy az orra veri az égboltot


történetesen ő volt az egyetlen aki le merte szólítani

2013. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem meg ég a pofám mert rokonom
2013. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az állatvilágban is általában így van.
2013. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj,egy-két hozzászólás nagyon tetszett!Én most abba helyzebe vagyok,hogy tetszik egy srác,de kezdeményezi kéne,csak sokan leszólnak,hogy miért nőként én ,,szedjem fel''?Régen ő közeledett,de nem jött össze
2013. jún. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem túl van ez bonyolítva. Én ha szeretnék valamit, akkor teszek érte. Ha neked kell a pasi, menj oda. Ennyi. Én férfiként kezdeményeztem mikor úgy éreztem, de olyan is volt, hogy lány jött oda hozzám. Nem is egyszer. Miután odajöttek persze volt udvarlás, kedveskedés minden, egyszerűen az első lépést ők tették meg. Ennyi.
2013. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert régről ez a beidegződés. én is pl úgy állok hozzá, hogy ha egy fiú egyáltalán nem kezdeményez (pl beszélgetést)akkor az úgy jön le nekem, hogy nem is érdeklem, akkor meg miért kezdeményeznék?
2013. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!