Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért erőszakolják folyotn...

Miért erőszakolják folyotn rám haveromék, hogy próbálkozzak vonzó, szép lányoknál is, ne csak olyanoknl, akik szerintem az én szintemen valóak, még, ha nem is vonzanak engem?

Figyelt kérdés
Hiszen érthető és logikus, hogy a szép lányok eléggé el vannsk szállva és csak helyes fiúkkal foglnak összejönni, minek kellenék én nekik? Sokat rondáztak már amúgy is ilyen szépnek tartott csajok azóta nem foglalkozom velük, de ezek a srácok folyton rávesznek, hogy próbálkozzak be, persze sosem kellek egynek sem, én húzok el, erre még haverom tovább löki a szépségkirálynőnek a rizsát, pedig annyira látszik, hogy nem kíváncsi rá meg rám sem. Lássuk be a külső a lényeg a párkeresésben, vannak kasztok, a csúnyák a csúnyákkal, a szépek a szépekkel illenek össze én ezt vallom és szerintem így is működik az élet.
2013. jún. 22. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tirpák. Röhögni akarnak rajtad.
2013. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazuk van.

Semmi értelme olyannál próbálkoznod, aki nem jön be. Kár a gőzért, nem lesz tartós kapcsolat... >.>

Inkább keresd azokat, akik TETSZENEK, és ne hülyíts senkit.


17/L

2013. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, olvasd el még egyszer a kérdést. Igencsak félreértetted.
2013. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
linkelj fb-ot.:D
2013. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!