Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találok olyan fiút, aki...

Hol találok olyan fiút, aki lenne a párom, és szereti az állatokat mint én? Mert eddig mintha elrettentek volna tőlem.

Figyelt kérdés

Számom állatom van, több rovar, bogár, csiga, hidegvérű és emlős faj, tisztelem eme csodálatos mesebeli teremtményeket, ékkövei az életemnek. A döglött bogarakat hazahozom és begyűjtöm. Van egy lódarazsam, amit egy dobozban őrizek, gyulladás csökkentő hatással bír a lódarázs, ha a párnád alá teszed, vagy a törött csont fölé nagyon hasznos állat. Pillangók, házi legyek, szitakötők, szöcskék, tücskök példányai ékesítik a kuckóm. A törékenyebbeket elzárom, egyeseket mumifikálok, ecetes balzsammal sokat gondozom őket, hogy örökké szépek és fényesek legyenek akár csak új korukban. Készítettem már füzért házilegyekből, nyakláncot, karkötőt, fülbe valót. Van egy nagy fám, ahova annyi tetűt telepítettem amennyit csak tudtam, mert arra számítottam a fát ellepik a katicabogarak, drága katicáim. 8 éves korom óta ilyen vagyok, ezt szeretem csinálni. Imádom a rózsabogarakat, rózsabogarak és számos más bogár, pókok, cselőpókok, madárcsőrök lógnak a szobámban madzagra vagy cérnára fűzve, és van egy rózsabogaram amit talizmánként hordok a nyakamban egy bőrben. Mindig gondozom, ápolom, hogy szép fényes maradjon a kitinpáncélja. Háziálatként összesen 5 csigát tartok amiket találtam valahol, minden reggel és este adok nekik salátát, uborkagerezdeket. De neltem már törött szárnyú kisdenevért, ő elpusztult volna a szabadban, ilyenkor csak 14 éves voltam, nagy felelősség egy denevér nevelése, de a végén egészen szelíd lett. Van pár darab gyíkbőröm, állatokat boncoltam, egereket mumifikáltam vagy éppenséggel preparáltam őket attól függ épp mihez szottyan a kedvem, a preparált egér elűzi a tolvajokat a háztól. Van csontvázam is, amit igen, én szedtem le róla a húst a csontvázat pedig megtartottam. Nyugi, már halottak voltak, nem szokásom állatot ölni, csak ha találok egy kihúnyt példányt akkor hazahozom mert tudja, hogy nálam itt nagy tiszteletnek örvend, mint ékkő. Madárkát is neveltem már fel, készítettem egy "kengurut" (olyan hordozót a derekamra erősítve), így mindig velem lehetett a kismadár. Van egy sapkám, ami alatt, a hajamban a patkányomat vittem a középiskolába, valamikor madarat tettem a sapkám alá, azért az elég kínos volt, amikor álltam a buszon és nézték az emberek, hogy csiripel a fejem.

Nem vagyok darkos, se sátánista, színes és vidámak a ruháim, madártollakat gyűjtök néha színesre befestem őket,

A legkedvesebb viseletem egy darab nagy anyag, amit magam köré tekerek mint egy törülközőt. Ja, és vannak házi tücskeim, és szöcsikéim, szöcskéből összesen 18, tücsökből összesen 9 élő példány, azokat hallgatom, nagyon jó hatással van rám, mert én ezeket a modern zenéket nem szoktam hallgatni, árt a fülemnek. Hernyószezonban hazahozom a lepkehernyókat, ők nálam cseperednek fel.

Nem vagyok sikeres a fiúk terén, mindig is kis különcnek tartottak. Egyszer jártam egy fiúval, jártunk egy ideig aztán nyomtalanul eltűnt.


2013. jún. 23. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt haverom koli-szobatársa biológus volt, és rohadt nagy csótányokat tartott egy terráriumban, mert vitte őket boncolni. Engem a hideg is kirázott tőlük, nem is irigyeltem a srácot, akinek még egy légtérben is kellett aludni a dögökkel.

Szóval esetleg ismerkedj rovarbiológusokkal, ők tuti szeretik őket.

2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Uh.... ez azért durva.

Véletlenül nem te vagy az, aki kiírta, hogy összefoltozott egy kutyát, és Cérnakutya lett a neve, akinek savas volt a nyála?

2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

;O

Na most akkor én nem értek már semmit..

2013. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nyomtalanul eltűnt?Biztos nem az egyik kedvenced ette meg?:D
2013. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Különc lennél? Fene tudja.. Kinek nincsenek hóbortjai?


Ráadásul 5 csigád van összesen? Ennél nekem több állatom van otthon:) Igaz speciel csigám az nincs, de legalább nem hangosak nem büdösek nem esznek meg. Jó arcok lehetnek:)


Szóval ne csüggedj na..:)


32/f

2013. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
te vagy az Erika?
2013. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és hova valósi? :)
2013. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Zakathol ***** válasza:
#5: Ne haragudj, de te nem ugyanazt olvastad amit én?
2013. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

más vagy mint a többi lány :)

nem akarsz beszélgetni?

2013. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5 ös elolvastad amit irt??????:O
2013. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!